Strona główna » Blog » Ostatnia dziewica w klasie

Ostatnia dziewica w klasie

Są jeszcze takie kobiety, dla których „pierwszy raz” nie ma daty ważności. Nie wystawiają go na aukcjach, ani na dyskotekach, czy portalach. Nie uwodzą tipsami, czy lateksowymi stringami. Nie romansują w pracy, ani po pracy. Żal im czasu na „szybkie numerki” z letnimi mężczyznami, którzy nadarzają się przy, lub bez okazji. Są jak Julia Stiles z „Zakochanej złośnicy”. Wolą poczekać na tego „jedynego”. Właściwego. I rozkochać go w sobie na zabój! I na zawsze. No i nie muszą przy tym ćwiczyć tańca na rurze, czy przebierać się za Candy Girl.

Taka właśnie jest bohaterka komedii romantycznej „Cudowne lato”, Kitka (Helena Sujecka), która na prawdziwą, namiętną miłość postanowiła poczekać… Wierzy, że właściwy książę sam ją odnajdzie. I podczas jednego, cudownego i gorącego lata znajduje nie jednego, a dwóch kandydatów na męża! Może nie są ideałami – białe rumaki odstawili do garażu, a o dziewczynę rywalizują długością… karawanów, bo obaj pracują w branży pogrzebowej, ale będą się bardzo mocno starać, żeby zdobyć serce tej niełatwej dziewczyny.

O tym, czy Kitka da się uwieść przystojnemu synowi potentata pogrzebowego Konradowi (Antoni Pawlicki), czy romantycznemu twórcy nagrobków Rudemu (Cezary Łukaszewicz), przekonamy się już 11 lutego na Walentynki w kinach.

„Cudowne lato” – cudowna komedia od 11 lutego w kinach!

2018-03-14T11:50:21+00:0010 lutego 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: