zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Ostatkowe stylizacje fryzur

Ostatkowe stylizacje fryzur

Karnawał już na ostatniej prostej. Daj się ponieść ostatkowemu szaleństwu, wykorzystaj zupełnie wyjątkową gorączkę sobotniej nocy. Dobierz fryzurę do urody i charakteru imprezy na jaką się wybierasz. Na stylizację włosów metodą Racoon wystarczy poświęcić około 2 godzin. W tym czasie możesz zyskać stylizacje, którą zaskoczysz wszystkich na ostatkowej imprezie. A jeśli zechcesz będziesz mogła zaskakiwać swoją nową stylizacją nawet przez kilka miesięcy.

Na koniec karnawału Racoon proponuje.

Grzecznie ale zmysłowo
Jeśli masz krótkie włosy i wydaje Ci się, że nie wiele można już z tym zrobić, co najwyżej czekać aż urosną, to jesteś w błędzie. Doczepiając kilka delikatnych pasemek możesz stworzyć najbardziej zmysłową stylizację, której nie oprze się żaden karnawałowy amant.

Loki i fale
Ostatnie stylizacje Racoon, w których fale zagrały główna rolę stały się prawdziwym przebojem. Nieśmiertelne loki dodają niezwykłego uroku każdej kobiecie. Jeśli twoje włosy są zbyt krótkie aby zakręcić na nich piękne loczki, z pewnością wystarczą aby wystylizować cudne fale.

Długie zawsze w modzie
Dlaczego mężczyźni kochają się w długich włosach? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pewne jest to, że długie włosy zawsze są modne i zawsze podobają się płci brzydkiej. Piękne, zadbane niezależnie od koloru zawsze dodają kobiecości i uroku. Długie włosy dają też wiele możliwości kobiecych fryzur, od koków, warkocze aż po wysokie upięcia i fale.

Niezależnie od tego gdzie wybierasz się na ostatkową imprezę, twoja fryzura powinna współgrać z makijażem oraz strojem. Wspaniale skomponowana całość będzie gwarancją dobrego samopoczucia i dobrej zabawy.

[nggallery id=2470]

2012-02-18T13:58:14+01:0018 lutego 2012|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: