Oskary Fashion 2011

Strona główna » Blog » Oskary Fashion 2011

Oskary Fashion 2011

Dorota Rabczewska laureatką Oskara Fashion Magazin dla najlepiej ubranej gwiazdy muzyki! „Mówią, że diabeł ubiera się u Prady. Ona też. Choć nie wytrzymał z nią sam diabeł!” – mówił Michał Piróg ogłaszając werdykt jury.

W poniedziałek, 28 marca w Soho Factory odbyła się dwunasta edycja konkursu promującego młode talenty świata mody – Oskary Fashion. Podczas uroczystej gali, którą poprowadził Olivier Janiak wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepiej ubranych gwiazd w pięciu kategoriach: muzyka, film, media, moda i biznes oraz młodych talentów z dziedziny mody w trzech kategoriach: fotograf, modelka i projektant.

Najlepiej ubranymi aktorami okazali się Małgorzata Socha i Filip Bobek. Oskara Fashion w kategorii muzyka, oprócz Dody, zdobył Radzimir Dębski, w kategorii mody – Dawid Woliński oraz Joanna Horodyńska. Joanna Przetakiewicz i Kazimierz Herba zdobyli statuetki w kategorii najlepiej ubranych ludzi biznesu, zaś Monika Olejnik – w kategorii media. Nagrodę dla najlepszego fotografa otrzymał Adam Pluciński, dla najlepszej modelki – Hanna Koczewska. Projektantką roku 2011 została uznana dwudziestoletnią Aleksandra Kawałko.

Na gali Oskary Fashion pojawili się m.in.: Natalia Kukulska, Anna Popek, Mandaryna, Natalia Lesz, Marina, Rinke Rooyens, Maciej Dowbor, Beata Sadowska i wielu innych gości ze świata mody i showbiznesu.

[nggallery id=940]

Zobacz fotorelację z gali na kolejnej stronie galerii

2011-03-29T16:13:44+00:00 29 marca 2011|Moda|

2 komentarze

  1. izagizi 29/03/2011 w 16:07 - Odpowiedz

    Jak ty były Oskary Fashion to ręce opadają po same kostki jak to wyglądało byłam tam , masakra jakaś a te pseudo artystki jak sie po ubierały jak na jakieś wiejskie wesele jak tak pokazujemy świat pięknej mody to to jest na poziomie żenująco niskim kto to organizował powinien iść na kase do tescco bo z moda to nie ma nic wspólnego to co widziałam:) żenada

  2. magdaj 29/03/2011 w 22:58 - Odpowiedz

    Najladniej na zdjeciach wyglada Sylwia Gliwa

Zostaw komentarz