Strona główna » Blog » Oryginalne prezenty pod choinkę

Oryginalne prezenty pod choinkę

Do Świąt zostało zaledwie kilka dni, a Ty wciąż nie masz odpowiedniego prezentu dla najbliższych? Pora wziąć się w garść i rozpocząć poszukiwania bożonarodzeniowych podarków! Nie chcesz kupować tacie skarpetek, mamie zestawu kremów, a siostrzeńcowi sterowanego samochodu? Poznaj kilka propozycji na oryginalne i nietypowe prezenty pod choinkę.

Dla mężczyzn

Wśród gwiazdkowych prezentów dla panów od lat prym wiodą zestawy produktów do golenia, urządzenia do pielęgnowania zarostu oraz ubrania. Chcesz w tym roku zaskoczyć mężczyzn w swojej rodzinie? Nie oznacza to, że trzeba unikać rzeczy, które przydadzą się na co dzień. Dużo większą radość niż pianka do golenia sprawi, np. mata do masażu, którą można używać w samochodzie -zwłaszcza jeśli obdarowany ma problemy z kręgosłupem lub ma pracę biurową. Alternatywą dla mat mogą być także elektryczne koce lub buty, mające działanie rozgrzewające i relaksujące. Szukasz czegoś dla fana sportu lub kinomaniaka? Świetnym rozwiązaniem byłoby podarowanie mu pakietu telewizji wzbogaconego o nowoczesny internet światłowodowy (dostępny m.in. W https://telewizjaswiatlowodowa.pl/internet-swiatlowodowy), dzięki czemu zawsze będzie na bieżąco ze swoim hobby. Dużym zainteresowaniem cieszą się też różnego rodzaju vouchery np. na skok ze spadochronu lub przejazd samochodem wyścigowym.

Dla kobiet

W przypadku kobiet również sprawdzą się vouchery. Najlepsze będą te do ośrodków spa & wellness, np. na bardzo popularne masaże gorącymi kamieniami, masaże indonezyjskie lub masaże stóp. Fantastycznym rozwiązaniem są także „wejściówki” na zabiegi na twarz, np. te relaksujące i oczyszczające. Coraz więcej kobiet interesuje się też sportem i fitnessem – kurs samoobrony lub karnet na zajęcia ruchowo-relaksacyjne będzie strzałem w dziesiątkę. Podobnie jak możliwość skorzystania z porad stylistki lub specjalistki od zakupów, tzw. personal shopper oraz udział w zajęciach kulinarnych.  

Dla dzieci

Większość rodziców decyduje się na kupno zabawek takich jak klocki, lalki i sterowane samochody. Zawsze jednak istnieje ryzyko, że takie gadżety szybko znudzą się obdarowanemu. Dużo ciekawsze i zapadające w pamięć będą wizyty w interesujących i ciekawych miejscach. Chłopcy w wieku szkolnym na pewno docenią wycieczkę z przewodnikiem po stadionie ulubionej drużyny, podobnie jak wizytę w centrach rozrywki. Dziewczynkom za to mogą spodobać się pokazy w manufakturach słodyczy lub seria lekcji baletu. Dla dzieci chodzących do przedszkola sprawdzą się dodatki umilające kąpiel, pasty do robienia balonów, tekturowe malowanki oraz gry planszowe z serii „junior”.

2018-03-14T03:19:40+00:0018 grudnia 2017|Porady|