Strona główna » Blog » Orient już tu jest! Drugi etap plebiscytu

Orient już tu jest! Drugi etap plebiscytu

8. Warszawskiemu Festiwalowi Skrzyżowanie Kultur towarzyszy niezwykły plebiscyt. Jego uczestnicy mogli wskazać ulubione miejsca w Warszawie, które pozytywnie kojarzą się z Azją. Wybraliśmy 7 najpopularniejszych orientalnych miejsc, które przeszły wczoraj do drugiego etapu.

Plebiscyt ruszył 18 sierpnia i potrwa do 24 września. Jego celem jest wytypowanie najciekawszego, a zarazem najbardziej pozytywnego orientalnego adresu w Warszawie. Uczestnicy za pośrednictwem fan page’a Festiwalu typowali najbardziej popularne miejsca. Mogły to być restauracje, sklepy, kawiarnie, salony masażu i wiele innych. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostało siedem najpopularniejszych orientalnych miejsc w Warszawie. Ich lista została opublikowana w dzisiejszej Stołecznej Gazecie Wyborczej oraz na fan page’u Festiwalu.

Do drugiego etapu przeszły:
1. Muzeum Azji i Pacyfiku
2. Restauracja „Namaste India”
3. Galeria/sklep „Etnikana”
4. Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju
5. Aleja Chińska
6. Klubokawiarnia „Cocodeoro”
7. Restauracja libańska „Fenicja”

Co dalej? Na fan page’u Festiwalu (https://www.facebook.com/SkrzyzowanieKultur) zamieszczona została ankieta, w której każdy może oddać głos na to jedno jedyne ulubione orientalne miejsce w Warszawie. Zwycięski adres poznamy 25 września podczas
8. Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur.

Partnerem plebiscytu jest Gazeta Wyborcza.

2018-03-14T09:19:19+00:0028 sierpnia 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: