Strona główna » Blog » Open Wedding Day z Agatą Wojtkiewicz

Open Wedding Day z Agatą Wojtkiewicz

W ramach Open Wedding Day, organizowanego przez andel’s Hotel Łódź w niedzielę – 12 lutego, Agata Wojtkiewicz przeprowadzi prezentację tendencji w modzie ślubnej. Projektantka udzieli ślubnych konsultacji stylizacyjnych wszystkim pannom młodym, które kochają niebanalne kreacje.

Miejsce ślubu i wesela ma z pewnością wielkie znaczenie. Nie mniej ważna jest jednak para młoda, która tego najważniejszego dnia musi olśnić wszystkich zebranych gości. Dlatego też w wyjątkowych wnętrzach andel’s Hotel Łódź, już 12 lutego, w godz. 10.00-16.00 odbędzie się ślubny dzień otwarty, z udziałem projektantki mody Agaty Wojtkiewicz, która wszystkim zainteresowanym udzieli cennych rad z zakresu ślubnych stylizacji.

Pary przygotowujące się do ślubu będą miały okazję również zapoznać się z wnętrzami design hotelu, uzyskać porady związane z organizacją przyjęcia weselnego i skosztować dań kuchni andel’s Hotel Łódź. W weselny klimat wprowadzać będzie orkiestra i pokaz tortów weselnych. Dodatkowo wszyscy uczestnicy dni otwartych będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest „Romantyczna Noc Poślubna” – wyjątkowa noc poślubna w apartamencie andel’s Hotel Łódź z wieloma dodatkowymi atrakcjami.

„Open Wedding Day w andel’s Hotel Łódź to doskonała okazja dla panien młodych, które szukają nieszablonowych, a jednocześnie subtelnych rozwiązań na jeden z najważniejszych dni w życiu. W trakcie całodziennego spotkania udzielę im konsultacji stylizacyjnych, przedstawię najnowsze tendencje w modzie ślubnej oraz zaprezentuję najnowszą kolekcję ślubną na sezon 2012/2013” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Agata Wojtkiewicz jest organizatorką i pomysłodawczynią warsztatów ślubnych „White –  wszystko o ślubach”, organizowanych już dwukrotnie w największych miastach Polski. Dzięki nim udowadnia zebranym pannom młodym, że w dniu ślubu można wyglądać pięknie i jednocześnie pozostawać sobą. Teraz szansę na uzyskanie cennych rad dotyczących odpowiedniego fasonu sukni, butów, biżuterii oraz innych dodatków, mają uczestnicy Open Wedding Day w andel’s Hotel Łódź.

Zapraszamy na spotkanie z projektantką w godz. 10.00-16.00 oraz na wykłady z tendencji o godz. 11.00 i 14.00. Wstęp na spotkanie jest wolny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

[nggallery id=2392]

2012-02-02T13:43:05+00:002 lutego 2012|Moda, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: