Strona główna » Blog » Oni wystąpią z Kazadi i Urbańską

Oni wystąpią z Kazadi i Urbańską

Ostatni etap konkursu „Poland …Why Not?” zakończony! Zwycięzcy, wraz z artystami projektu i kostiumami ESOTIQ w walizkach, już 14 sierpnia wyruszają na podbój L.A.!

Wielki ogólnopolski konkurs projektu „Poland…Why Not?” (PWN), w którym do wygrania był wyjazd do Los Angeles i możliwość wystąpienia w teledyskach Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej, został zakończony. Między 29 a 31 lipca, w Gdańsku, Warszawie i Krakowie odbył się ostatni etap konkursu – castingi, które wyłoniły finalną dwudziestkę szczęśliwców. Osoby te już w najbliższą niedzielę, to jest 14 sierpnia, wyjadą wraz z Patricią Kazadi i Nataszą Urbańska na plan klipów do dwóch pierwszych singli z płyty Poland…Why Not?

O wyborze finalistów zadecydowali przedstawiciele Rokket Music, oraz same gwiazdy projektu – Natasza Urbańska i Patricia Kazadi. Zaproszone z pierwszego etapu osoby miały przed sobą nie lada zadanie – poprzez szereg pytań miały zaprezentować się z jak najlepszej strony oraz udowodnić, że to właśnie one powinny pojechać z artystkami do Miasta Aniołów.

Wybrani szczęśliwcy to 18 kobiet i 2 mężczyzn. Wszyscy pasjonują się muzyką, a głównym powodem, dla którego chcą pojechać do Los Angeles z Poland…Why Not? jest wzięcie udziału w teledysku oraz w premierowym koncercie dla amerykańskich producentów. Wszyscy zwycięzcy wystąpią w klipach w kostiumach firmy ESOTIQ, która jest głównym sponsorem projektu.

2018-03-14T10:41:34+00:0011 sierpnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: