Strona główna » Blog » ONA w jego oczach czyli wyjątkowy wieczór w Kantinie. Promocja książki Ilony Adamskiej

ONA w jego oczach czyli wyjątkowy wieczór w Kantinie. Promocja książki Ilony Adamskiej

W sobotę 6 kwietnia w warszawskiej restauracji Kantina odbył się wyjątkowy wieczór autorski promujący najnowszą książkę Ilony AdamskiejOna w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach„. Dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na dzieci chore na raka z łódzkiej Fundacji Krwinka, której ambasadorem jest znany aktor Bartosz Opania.

Na wieczorze autorskim pojawiło się ponad 50 osób, w tym kilku bohaterów książki, m.in. znany dziennikarz muzyczny i radiowy Roman Rogowiecki, aktor Marek Włodarczyk, słynny Kapitan Nemo, czyli Bogdan Gajkowski oraz Krzysztof Karpiński w towarzystwie swojej żony Jolanty Fajkowskiej.

Podczas wieczoru wystąpiła wokalistka Natalia Arnal, która zaśpiewała piosenki z jej najnowszej płyty pt. Jedno ciało.

Oprócz wspaniałego jedzenie o które zadbała restauracja Kantina i Guru Sushi, goście mogli oglądać wystawę foto obrazów Sebastiana Skalskiego, a także wziąć udział w konkursach, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę Teekanne, Tołpa, Bielenda i Gottex.

Przypomnijmy, że książkę Adamskiej można kupić w internecie na stronie www.blizejserca.pl a już za kilka dni trafi ona na półki sklepowe sieci Empik, Relay i Inmedio. Sponsorem głównym książki jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, zaś patronat honorowy nad książką objęła Prezydent Łodzi – Hanna Zdanowska.

[nggallery id=4464]
2018-03-14T08:21:04+00:007 kwietnia 2013|Gwiazdy, Kultura|