Olivia Wilde H&M

Olivia Wilde prezentuje ekologiczny styl kolekcji Conscious Exclusive at H&M – wideo

Nowa kolekcja H&M Conscious Exclusive pokazuje możliwości zastosowania bardziej ekologicznych materiałów jak kono pie,organiczny len i organiczna skóra w tworzeniu ubrań o bardzo indywidualnym stylu. Kolekcja, którą w kampanii prezentuje wyłącznie aktorka i filantropka Olivia Wilde, będzie dostępna od 16 kwietnia w blisko 200 sklepach H&M na świecie, a także online.

Tegoroczna kolekcja Conscious Exclusive czerpie inspiracje z całego świata i szczególnie podkreśla uniwersalność sukienki. Sukienka bez rękawów z organicznego lnu i jedwabiu o efektownym kształcie zdobiona jest nadrukiem ręcznie rysowanych ptaków. Koktajlowa mała czarna wykonana z tkaniny Tencel® i wełny pochodzącej z recyklingu ma afrykański klimat podkreślony rzędami cekinów, również pochodzących z recyklingu. Inna koktajlowa sukienka bez rękawów ma nadruki inspirowane japońskim malarstwem tuszem i wykonana jest z organicznych kon opi, organicznego jedwabiu i organicznej bawełny.

Każda sztuka z kolekcji jest szczególna, czy to kurtka motocyklowa z tkaniny Tencel® wykonana odwrotnym żakardem z wystającymi końcami nitek, czy smokingowa marynarka z organicznego jedwabiu z rękawami rozciętymi aż po łokcie tworzącymi teatralny efekt.

Bardziej ekologiczne materiały wykorzystane w kolekcji są bardzo zróżnicowane i wszechstronne – od koralików z recyklingu na letniej sukience chłopczycy po organiczną skórę minimalistycznej kurtki i sandały na słupkowym obcasie.

– Bardzo podoba mi się kolekcja Conscious Exclusive at H&M, zarówno wygląd ubrań, jak i towarzysząca ich powstawaniu etyka. Taka powinna być moda: wspaniały styl, naturalnie bardziej ekologiczny – mówi Olivia Wilde.

– Uwielbiam widoczne w kolekcji Conscious Exclusive wpływy ze wszystkich stron świata i urok ręcznie tworzonych nadruków, wykonanych przez jednego z naszych własnych, utalentowanych projektantów. A Olivia Wilde to idealna osoba do prezentowania tej kolekcji. Podziela ona starania H&M o bardziej zrównoważony rozwój – mówi Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również