zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Okulary CARRERA nareszcie w Polsce

Okulary CARRERA nareszcie w Polsce

Jesteś indywidualistą czerpiącym z życia pełnymi garściami? Dobierając swoją garderobę i dodatki chcesz podkreślić swój niepowtarzalny styl i pozytywne nastawienie do świata? Najnowsza kolekcja okularów CARRERA jest dedykowana wszystkim tym, którzy swoje życie postanowili przeżyć intensywnie, którzy nie boją się osiągać celów, realizować marzeń i pragnień, którzy na każdym kroku wyrażają swój indywidualizm.

CARRERA, włoska marka produkująca okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki okularów korekcyjnych od 1956 roku, to nie tylko długa tradycja i najwyższa jakość wykonania, ale przede wszystkim design idący z duchem czasu i i dbałość o najmniejszy detal. Okulary inspirowane są historycznym dziedzictwem marki, jednakże retro miesza się tu z futuryzmem, co wyróżnia je spośród wszystkich dostępnych na rynku, sprawiając, że okulary są absolutnym „must- have” niezastąpionym w każdej sytuacji. Dzięki detalom przykuwającym wzrok, nie zostaniesz niezauważony!

Głównym przesłaniem marki jest życie na pełnych obrotach. Młodzi ludzie z pokolenia CARRERA żyją szybko, pełnią życia, poszukując tylko czystej zabawy, intensywnych emocji, nocy pełnych zabawy i piękna, które mogą podziwiać. Doceniają intensywne momenty, dające radość, bez żalu i wyrzutów sumienia. Hało przewodnie “Mimo wszystko, nie ma czego żałować!” mówi samo za siebie.

[nggallery id=2482]

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych oraz oprawek okularów korekcyjnych CARRERA jest produkowana i dystrybuowana przez Safilo Group.

2012-02-24T10:56:22+01:0024 lutego 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: