Oh!Beauty Warsaw

Oh!Beauty Warsaw Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji

Pierwszy weekend grudnia ma szansę stać się najpiękniejszym weekendem w roku! Wszystko za sprawą Oh!Beauty Warsaw – wyjątkowego eventu o charakterze targowym, który skupi w Warszawskim Centrum EXPO XXI najlepszych producentów oraz dystrybutorów kosmetyków w Polsce.

Wyjątkowa formuła eventu, podczas którego mają szanse spotkać się wszyscy pasjonaci kosmetyków w Polsce opiera się na potrzebach konsumentów oraz osób na co dzień mających styczność z branżą beauty. Po raz pierwszy w Polsce rezygnujemy z rozbudowanej strefy medycyny estetycznej! Na nasz event zaproszone zostały najlepsze makijażystki oraz najbardziej rozpoznawalne Youtuberki w Polsce, w związku z tym każda osoba interesująca się branżą beauty znajdzie w tym miejscu coś szczególnego, właśnie dla siebie!

W strefie make-up można będzie podpatrzeć jak pracują profesjonalni makijażyści, a także poznać nowinki w kategorii kosmetyków kolorowych oraz akcesoriów. Gości z pewnością zainteresuje strefa Manicure, poświęcona kosmetykom i akcesoriom do pielęgnacji paznokci, a także szeroki wybór producentów sztucznych rzęs. Moc atrakcji gwarantuje również obecność strefy pielęgnacji, w której każda kobieta dowie się jaka pielęgnacja będzie najbardziej odpowiednia dla jej skóry.

Jeśli:

  • Interesujesz się kosmetykami

  • Lubisz testować nowości

  • Chcesz uzupełnić swoją kosmetyczkę o wyjątkowe produkty

  • Jesteś ciekawa jakie kosmetyki wybrać dla siebie spośród wszystkich dostępnych na rynku

  • Chcesz nauczyć się od najlepszych jak wykonać makijaż na każdą okazję

  • Prowadzisz swój kanał w mediach społecznościowych i chciałabyś go rozwijać

  • Masz ochotę wraz z przyjaciółkami spędzić wyjątkowy, pełen atrakcji weekend

Serdecznie zapraszamy!

OH BEAUTY WARSAW

Patronat medialny: ModaiJa

Oh!Beauty Warsaw

Podziel się wiadomością:

Polecamy również