plebiscytu Kobieca Marka Roku

Trwa II edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl!

Trwa II edycja prestiżowego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl. Jest to ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym nagradzane są firmy oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla najbardziej wymagających kobiet. Laureaci plebiscytu, wyłonieni przez Kapitułę projektu, otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl 2018 oraz liczne świadczenia promocyjne dla marki nagrodzonej w ramach projektu.

Kapituła plebiscytu
W skład Kapituły plebiscytu powoływani są eksperci, artyści i autorytety świata biznesu, show-biznesu i mediów. Obecnie w jury plebiscytu Kobieca Marka Roku zasiadają: Kamila Szczawińska, Paulina Syktu – Jeżyna, Daria Ładocha oraz Edyta Herbuś.

Gala Finałowa
Uroczystym podsumowaniem każdej edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku jest Gala Finałowa z udziałem nagrodzonych firm, przedstawicieli biznesu i show-biznesu oraz licznych mediów. Udział w Gali to znakomita okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze oraz promocji swojej działalności wśród znaczącej na polskim rynku grupy odbiorców i mediów. Gala Finałowa, podsumowująca bieżącą edycję plebiscytu, odbędzie się w listopadzie br. w Warszawie.

Zgłoszenia i wszelkie zapytania dotyczące tegorocznej edycji można kierować na adres: kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl Liczba miejsc w każdej edycji plebiscytu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! www.kobiecamarkaroku.pl

Wideo relacja oraz fotorelacja z Gali Finałowej I edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku:
http://kobiecamarkaroku.pl/blog/uroczysta-gala-kobiecej-m%C4%99skiej-marki-roku-2017
http://kobiecamarkaroku.pl/blog/gala-kobiecej-m%C4%99skiej-marki-roku-videorelacja

Wielki sukces I edycji plebiscytu
Premierowa edycja plebiscytu spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony biznesu, show biznesu i mediów. Spośród licznych firm zgłoszonych do programu, wyróżnieni zostali liderzy rynku w swoich branżach, przedstawiciele polskich oraz międzynarodowych firm, wyselekcjonowanych i nagrodzonych za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań na rynku.
W gronie Laureatów I edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl znaleźli się m. in.: Sephora, Mary Kay, Oriflame, Avon, Kliniki Dr Beata Dethloff, Floslek, Uroda Polska, Graal.

Zachęcamy do udziału w plebiscycie wszystkie firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem kobiecego świata – najwyższej jakości, bezkonkurencyjne i unikalne.

Firmy chcące znaleźć się w gronie Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę, zapraszamy do kontaktu. (kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl).

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej plebiscytu kobiecamarkaroku.pl oraz śledzenia Facebooka i Instagrama.

Liczba miejsc w każdej kategorii jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Patronat medialny: ModaiJa

Podziel się wiadomością:

Polecamy również