Strona główna » Blog » Ogólnopolski Dzień z Klasą. Bądź widzialna, pokaż klasę!

Ogólnopolski Dzień z Klasą. Bądź widzialna, pokaż klasę!

Wiemy, że kobiety są bardzo zajęte pracą, rodziną…zastanawiają się, gdzie miejsce na perły?… Jeśli znajdą przestrzeń dla siebie to znaczy, że powinny być z nami 9 kwietnia. Możemy wiele osiągnąć porządkując swój świat zgodnie z szlachetnymi i ponadczasowymi wartościami, dając przykład równowagi i harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Potrzebujemy autorytetów pięknych i szlachetnych, same je twórzmy.

Ogólnopolski Dzień z Klasą to zaakcentowanie wartości, jakimi powinna kierować się każda kobieta w życiu, myśląc o kształtowaniu wielowymiarowego piękna wokół siebie.

To dzień, w trakcie którego każda z nas może powiedzieć o sobie „Mam klasę!”.

Chcemy zachęcić Panie do działań, by zwiększyć poziom zadowolenia z własnego życia i tym samym kreować pozytywnie relacje i przestrzeń wokół siebie. Wskazujemy jak skutecznie korzystać z kobiecego networkingu, który stanowi ogromną siłę i zaplecze dla podejmowanych zmian w życiu osobistym i zawodowym. Marzymy o pięknych przedmiotach wokół, otaczamy się pięknymi formami, tęsknimy za klasyką i prostotą w życiu, to nas uspokaja, relaksuje. Często zapominamy, że nie stworzymy tego piękna wyłącznie w salonach kosmetycznych jeśli nie zadbamy o nasze wnętrze, o to co mamy w sercu i w głowie, jeśli nie zaczniemy budować własnej marki na rynku pracy. Kobieca klasa daje nam wdzięk urok, ale przede wszystkim daje nam siłę, pewność siebie w codziennych działaniach – mówią Ewa Czertak oraz Emilia Bartosiewicz, założycielki Akademii.

Zwieńczeniem dnia będzie wyjątkowe spotkanie z klasą, które rozpocznie się o godz. 19:00 w Endorfinie Foksal (Pałac Zamojskich) w Warszawie.

W programie:
– Wystąpienie Pani Beaty Tyszkiewicz, niekwestionowanej ikony klasy
– Interaktywny występ Joli Lewickiej – ekspert ds. brafitingu
– Wystawa zdjęć Lidii Skuzy – „Portrety Kobiet z Klasą”
– Porady ekspertów – m.in. Jak być boską w 5 minut w wykonaniu Fiuu Fiuu Day Spa
– Konkurs wizytówkowy – m.in. weekendowy 2-osobowy pobyt w Hotelu Haffner w Sopocie, profesjonalna sesja zdjęciowa, pakiet Przemiana Glamour (metamorfoza: rzęsy, fryzjer, kosmetyczka, manicure), zaproszenia na romantyczną kolację w Endorfina Foksal

Buduj własną renomę – osobistą markę, wejdź w świat pięknych i starych wartości, odkryj ich szlachetność we własnej naturze. To społeczność dla nadzwyczajnych kobiet i mężczyzn, którzy cenią niepowtarzalność i chcą być WIDZIALNI, dla odważnych, którzy decydują się MÓWIĆ O SOBIE, dla wszystkich, którzy chcą wsparcia i inspiracji, by świadomie budować własną markę z KLASĄ.

dzienzklasa1

Misją Akademii Marki z Klasą jest budowanie zaufania do samej siebie tak, by rozpoznawać własne potrzeby, upodobania, i w zgodzie z nimi, budować własny niepowtarzalny styl oraz wyróżniającą się w otoczeniu biznesowym osobistą markę. Do tego, by czuć się idealnie z sama sobą kobieta potrzebuje zwyczajnych umiejętności i wiedzy, jak i co należy doskonalić w swoim zachowaniu, komunikacji, wyglądzie, by sprzyjały naszemu szczęściu i planom zawodowym.
Nikt nie rodzi się jako doskonała kobieta z klasą, dlatego możliwość wypracowania własnego stylu i wydobycia potencjału w lidze kobiet z klasą jest mistrzowskim elementem kształtowania własnego sukcesu w życiu zawodowym i osobistym. Akademia Marki z Klasą stawia zdecydowany akcent na osobowość intelekt i styl kobiety z klasą.
Akademia Marki z Klasą to idealna propozycja dla kobiet, które potrzebują bardzo dobrze wyglądać i czuć się wspaniale każdego dnia, a nie mają do dyspozycji sztabu specjalistów od wizażu, stylizacji, trenerów wizerunku i osobistej marki, znanych z metamorfoz typu od kopciuszka do księżniczki.
Projekt oficjalnie wspiera Beata Tyszkiewicz, która jest również Ambasadorką i Autorytetem Akademii Marki z Klasą.

Ubierz Klasę!
Przywołaj Styl.
Namaluj uśmiech na twarzy.
Podkręć rzęsy.
Muśnij szyję nutą zapachu.
Namiętnie pocałuj ukochaną osobę.
I nie zapomnij…pereł, kolczyków z perłą lub broszki z perłą
Po tym się poznamy.

W tym Dniu, bądź piękna i ……….

Organizatorzy:

Ewa CzertakEWA CZERTAK
Ekspert budowania osobistej marki i wizerunku, partner Lady Business Club, od 2012 roku współtworzy firmę Integrity (www.integrity.biz.pl). Tworzy i realizuje autorski program „Marka z Klasą” dla właścicielek Firm w Lady Business Club.
Specjalizuje się w budowaniu osobistej marki oraz w doradztwie wizerunkowym opartym na rozwijaniu autentycznej osobowości, zapadającym w pamięć profesjonalnym  wyglądzie i doskonałej sztuce wystąpień publicznych. Pracuje z kamerą.
Prowadzi indywidualny program jako trener wizerunku i marki osobistej dla Top menedżerów w BZ WBK, stale współpracuje z bankiem od 2008 roku. Buduje  wraz z klientem filary jego osobistej marki, która określa specjalizację, wyróżnia oraz umacnia renomę w otoczeniu biznesowym.
Uważa, że sukces jest wyborem, dlatego poleca świadomą pracę nad profesjonalnym wizerunkiem i osobistą marką, by osiągać cele osobiste i zawodowe pewnie i skutecznie. Twierdzi, że cel pracy nad wizerunkiem to być w końcowym efekcie  rozpoznawalnym i pożądanym na rynku pracy, oraz znalezienie się na „short list” najbardziej perspektywicznych kandydatów do sukcesji w miejscu pracy. „To co się słyszy, można zrozumieć. Wierzy się w to, co się widzi”.

EMILIA BARTOSIEWICZEMILIA BARTOSIEWICZ
Twórczyni i właścicielka marki Lady Business Club – prestiżowego i unikatowego klubu dla wyjątkowych kobiet biznesu. Sieci biznesowej, która skupia kobiety biznesu – kobiety z klasą, pewne siebie, śmiało odnajdujące się w biznesowej przestrzeni, odnoszące sukces w życiu zawodowym i prywatnym.
Po 5 latach w międzynarodowej korporacji założyła firmę EMInspirations Events & Meetings, która zajmuje się organizacją nieprzeciętnych spotkań i konferencji biznesowych.
Autorka warsztatu „Moja marka w sieci”, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą.
Odważna, konsekwentna, wyznająca zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Perfekcyjna organizatorka spotkań biznesowych – przede wszystkim dla kobiet. Wspiera przedsiębiorcze kobiety, szczególnie w obszarze social media, PR, tożsamości internetowej.
Wierzy, że budowanie osobistej marki może przynieść niezwykłe efekty, które wspaniale przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów.
W 2012 została wybrana jedną ze 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce.
W 2013 została nominowana do nagrody „Pozytywisty Roku 2012” przez fundację wspierającą przedsiębiorczość –„Fundacja Wokulski”.

Partnerzy spotkania: Endorfina Foksal, Aryton, Grupa Kotrak, Li Parie, Hotel Haffner w Sopocie, Fiuu Fiuu Day Spa, Li Parie, Perfect Vision, Photocoaching, Makada Studio Dekoratorsko Florystyczne, Olympic Golf Club, Pyshniak, Allies

Partnerzy medialni: Radio Classic, Luxury & Style, Lounge Magazyn, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Businesswoman&Life, www.kiki-mora.pl, www.miastokobiet.pl, www.feelbeauty.eu, www.ksab.pl, www.kobiecepasje.pl, www.ladybusinessclub.com, www.modaija.pl

2018-03-14T08:22:22+00:002 kwietnia 2013|Biznes, Świat Kobiet|