Strona główna » Blog » Oficjalne otwarcie Princess Academy

Oficjalne otwarcie Princess Academy

Na tarasie Princess Academy przy ulicy Pięknej 24/26A w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie gabinetu. Pomimo wielkiej popołudniowej burzy, atmosfera była gorąca, a goście dopisali, choć wezwanie taksówki i przebicie się przez korki graniczyło z cudem. Na szczęście ambasadorki gabinetu: Katarzyna Żak, Aneta Todorczuk-Perchuć, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kinga Burzyńska oraz Aleksandra Szwed, o taksówki troszczyć się nie musiały, ponieważ przywiozły je najnowsze modele Jaguara i Land Rovera.

Poza ambasadorkami na otwarciu były obecne takie gwiazdy, jak Julia Pogrebińska, Lana Nguyen, Joanna Klimas, Rafał Bryndal i inni. Prowadząca spotkanie Kinga, nomen omen, Burzyńska, przegoniła burzę i od tej pory aż do końca wydarzenia pogoda dopisywała. Na tle zachodzącego słońca Beata Murawska, której prace stanowią stały wystrój gabinetu, zaprosiła gości na swój wernisaż, a Aneta Todorczuk-Perchuć wraz z akompaniującym jej Mateuszem Dębskim wystąpiła ze swoim recitalem. Przy dźwiękach ich występu goście mogli podziwiać piękny widok z tarasu Princess Academy na ulicę Piękną.

Princess Academy to nowy gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii, a jednocześnie centrum szkoleniowe firmy Croma, specjalizującej się m. in. w dermatologii estetycznej i nowoczesnych metodach odmładzania. Z Princess Academy współpracują tacy specjaliści, jak: dr Beata Adamczyk, kosmetolog Karolina Basiewicz, dr Lubomir Lembas, dr Izabela Lenartowicz, dr Monika Lelonkiewicz, Dr Iwona Radziejewska-Choma, dr Andrzej Kępa.

[nggallery id=4837]

2013-06-21T05:23:25+00:0021 czerwca 2013|Gwiazdy, Uroda|