Strona główna » Blog » Oficjalna sesja zdjęciowa Miss Polski 2017

Oficjalna sesja zdjęciowa Miss Polski 2017

Kamila Świerc – Miss Polski 2017 pochodzi z Opola i jest studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach.

Kamila swoją przygodę z konkursem Miss Polski rozpoczęła od startu w 2017 roku w konkursie Miss Opolszczyzny, gdzie zdobyła ten najważniejszy tytuł i dzięki niemu trafiła do ćwierćfinału Miss Polski organizowanego w Expo – Łódź. Następnie jej udany występ w półfinale w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu oraz wielki finał w Krynicy Zdroju, gdzie skradła serca jury oraz publiczności i otrzymała ten najważniejszy tytuł Miss Polski.

Nasza Miss uwielbia seriale kryminalne i interesuję się socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miała okazję stworzyć również swój własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Pomimo obowiązków królowej, znajduje czas na planowanie kolejnych.

Nowe wyzwania i umiejętność odnalezienia się w nich, to dla Kamili nic trudnego. Jej uroda oraz umiejętności prezenterskie spowodowały, że rozpoczyna swoją nową przygodę z telewizją. Kamila Świerc została pogodynką w programie Dzień Dobry, Polsko!

Mocno trzymamy kciuki za jej kolejne wyzwania i udział w międzynarodowych konkursach piękności, w których będzie w tym roku reprezentować Polskę.

Fotograf sesji: Karolina Pakuła – Fiorka
Suknie: Viola Piekut
Fryzura: Pracownia Fryzjerska Marcin Kamiński
Makijaż: Izabela Makówka
Kwiaty do sesji: Plastiflora
Miejsce realizacji sesji: Łódź

2018-01-24T13:35:32+00:0024 stycznia 2018|Uroda|