Strona główna » Blog » Oficjalna premiera Samsung GALAXY S II

Oficjalna premiera Samsung GALAXY S II

Najbardziej wyczekiwany smartfon roku – Samsung GALAXY S II – został oficjalnie zaprezentowany podczas gali, która odbyła się 26 maja w warszawskim Domu Dochodowym. Spotkanie uświetnili swoją obecnością ambasadorzy smartfonu w Polsce – Monika Brodka oraz Agustin Egurrola.

GALAXY S II to najbardziej zaawansowany smartfon firmy Samsung. Wyróżnia go szybki dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, innowacyjny wyświetlacz Super AMOLED Plus o przekątnej 4,3 cala, system operacyjny Android w wersji 2.3 oraz udoskonalony interfejs użytkownika TouchWiz 4.0
– Poprzez połączenie smukłej i lekkiej obudowy smartfonu z jego niemal kosmicznymi możliwościami Samsung pragnie kreować nową generację urządzeń mobilnych – powiedział podczas premiery Wojciech Wasilewski, dyrektor marketingu i sprzedaży telecom w Samsung Electronics Polska. – Wizją naszej firmy jest poszerzenie horyzontów mobilnego życia właśnie poprzez smartfony, a także stworzenie całego ekosystemu wokół nich, od infrastruktury systemowej po usługi i treści.

Od wprowadzenia do oferty telefonu Samsung Galaxy S, który był pierwowzorem dla nowego smartfonu, na świecie sprzedało się ponad 14 milionów egzemplarzy tego modelu, natomiast w Polsce – 110 tys. Pozwoliło to firmie Samsung na osiągnięcie pozycji lidera wśród producentów smartfonów opartych na systemie Android.

– Wprowadzając na rynek smartfon Samsung GALAXY S II chcemy w 2011 r. objąć wiodącą pozycję w obszarze obrazu, wydajności i treści dla tej kategorii rozwiązań – zadeklarował Wojciech Wasilewski.

Ambasadorami najnowszego smartfonu firmy Samsung są piosenkarka Monika Brodka oraz choreograf Agustin Egurrola.

[nggallery id=1178]

 

2011-11-11T13:44:46+00:0028 maja 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: