Odzież uliczna

Odzież uliczna: Trendy 2019

Dzisiejsze pokolenie, które weszło już w dorosłość nie chce bawić się w modę. I choć może mieć kredyt hipoteczny, nadal czuje się bardziej komfortowo w bluzie z kapturem niż w garniturze.

Dzisiejsze pokolenie, które weszło już w dorosłość nie chce bawić się w modę. I choć może mieć kredyt hipoteczny, nadal czuje się bardziej komfortowo w bluzie z kapturem niż w garniturze. Coraz więcej osób nosi dżinsy z kurtką do pracy, a Ci, którzy wcześniej nosili dżinsy, są teraz bardziej skłonni do kupowania dresu.

Trend: mix and match

Odzież uliczna to mix-and-match; wystarczy spojrzeć na to co leży na półkach w szafie i stworzyć z różnych marek i wzorów stylizacje, które razem odzwierciedlą Twój styl i zainteresowania.

Rozpoznawalność to waluta, więc trzeba polować na marki, o których wiedzą wszyscy – taką zasadę wyznaje pokolenie Y. Ale czy chcesz być taki jak oni? No właśnie. Dlatego, nie podążaj ślepo za tym co nowe. Jest to droga, którą podążają osoby mające parcie na Instagram, którzy prawdopodobnie są jeszcze zbyt młodzi, by zrozumieć czym tak naprawdę jest odzież uliczna. W skrócie: liczy się uzyskanie wyglądu bez logo lub przynajmniej trzymać się z dala od subtelnych szczegółów. Ponieważ najlepszą rzeczą w noszeniu odzieży ulicznej jest to, że nie krzyczy skąd pochodzi, ale każdy pyta skąd jest.

Nie znaczy to, że nie możesz nosić tego co akurat jest na rynku. Ale jako świadomy użytkownik odzieży ulicznej powinieneś połączyć je z rzeczami, które pokazują nieco więcej kreatywności. Nie wyglądaj jak model z lookbooka, dobieraj rzeczy z głową. Bluza z kapturem (must have w każdej szafie), lepiej sprawdzi się z chinosami i trampkami, niż ze spodniami i tenisówki tej samej marki.

Odzież uliczna

Trend: Przynieś ulice do pracy

Odzież uliczna nie musi podkreślać sylwetki, więc można bez obaw pozwolić sobie na oversizowe modele. Nie należy jednak przesadzać, aby nie wyglądać jak namiot z nogami. Dlatego nie należy przesadzać z ubiorem w pracy, należy okazać trochę szacunku swoim strojem.

Włączenie streetwearu do swojej garderoby może być trochę onieśmielające. Bluza z kapturem to prosty element do zainwestowania, który może przekształcić bardziej tradycyjne stroje w niezwykłe stylizacje. Dla amatorów noszących bluzę z kapturem zaleca się używanie jej do warstwowania; spróbuj połączyć ją z luksusową kurtką bomberką lub teksturowaną marynarką.

Para trampek z chinosami jest zawsze bezpieczną i łatwą opcją, a to prosty sposób, aby Twoje biuro stało się bardziej współczesne.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również