Strona główna » Blog » Odwiedź Berlin i weź udział w Levi’s Print Workshops!

Odwiedź Berlin i weź udział w Levi’s Print Workshops!

Młodzieńczy duch i pionierska energia to coś z czym się utożsamiasz? Lubisz tworzyć i nie możesz żyć bez oryginalnych działań, a przy tym lubisz angażować się w niecodzienne akcje? Levi’s® zaprasza do Berlina, gdzie już 7 lipca ruszyły wyjątkowe warsztaty Levi’s® Print Workshops!

Od 7 lipca do 18 sierpnia w Berlinie będzie można odwiedzić specjalnie zaaranżowaną przestrzeń Levi’s® Print Workshop – miejsce, w którym będą odbywać się warsztaty „drukarskie”. Warsztaty są otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych, główna ideą akcji jest zwrócenie uwagi na rzemiosło drukarskie oraz dynamikę i kreatywność społeczności lokalnej połączonej z energią jednego z najbardziej artystycznych i tętniących życiem miast. Warsztaty umiejscowione w dawnej mennicy „Alte Münze” (Stara Moneta) w pobliżu kluczowych atrakcji turystycznych takich jak Alexanderplatz czy „Museumsinsel” w berlińskiej dzielnicy Mitte. Levi’s® oferuje szeroki wybór zajęć praktycznych, grupowych projektów, wystaw oraz instruktażowych pokazów poświęconych rzemiosłu druku sitowego.

Goście, tworząc nadruki na t-shirtach, pocztówkach oraz cyfrowych grafikach będą mogli użyć najnowocześniejszych urządzeń ze słynnego i specjalistycznego sklepu Rainer Schnell. Levi’s® Print Workshop są czwartymi z rzędu warsztatami poświęconymi sztuce rzemiosła i kontynuują sukces warsztatów druku, fotografii i filmu w San Francisco, Nowym Jorku i Los Angeles. Są to pierwsze tego typu warsztaty w Europie.

2018-03-14T10:52:28+00:0013 lipca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: