Strona główna » Blog » Odwiedź Anatakę w Showroomie na Fashionphilosophy Fashion Week Poland

Odwiedź Anatakę w Showroomie na Fashionphilosophy Fashion Week Poland

Podczas kwietniowej edycji Fashionphilosophy Fashion Week Poland, Anataka zaprezentuje najnowszą kolekcję wiosna-lato 2012. Wszystkie modowe propozycje będzie można zobaczyć oraz kupić w dniach 19-22 kwietnia w Showroomie – wyjątkowym miejscu prezentującym polskie marki oraz kolekcje projektantów mody.

Anataka to nowa polska marka odzieżowa stworzona dla kobiet, które chcą podkreślić oryginalność i własny styl. Jej twórczynią jest Anna Banasiak, pomysłodawczyni Monnari. Zgodnie z obowiązującymi trendami, wiosenno-letnia kolekcja stanowi oprawę kobiecości i pozwala na pełną stylizację o każdej porze dnia.

Wśród propozycji znajdziemy soczyste cytrusy, pastelowe tonacje, a także klasyczną biel. Delikatny flirt z geometrią, kontrastami i mocnymi akcentami sprawi, że kobieta odkryje zmysłowość swojej natury. Anataka dba także o szczegóły, oferując paletę modnych dodatków i butów, dzięki którym każda kobieta może stworzyć niebanalne stylizacje.

„To już drugi sezon kiedy Anataka oferuje swoją kolekcję gościom Fashion Weeka. Dla nas jest to świetny sprawdzian i platforma, dzięki której nawiązujemy kontakty z klientkami, proponując im zgodną z trendami i nowoczesną kolekcję. Jest to także okazja do poznania bliżej naszej marki, a także możliwość indywidualnej stylizacji” – mówi Anna Banasiak, Art Director marki Anataka.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe wydarzenie modowe w Polsce. Odbywa się cyklicznie w Łodzi. Najbliższa, wiosenna edycja odbędzie się w dniach 18-22 kwietnia 2012 r. i zaprezentuje trendy na sezon jesień-zima 2012/2013. Częścią łódzkiego święta mody jest projekt Showroom, miejsce gdzie ponad 70 marek zaprezentuje swoje kolekcje.

Butik marki Anataka zlokalizowany będzie w Showroomie na stoisku nr 48, w Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24. Showroom będzie można odwiedzać od czwartku (19.04) do niedzieli (22.04).

Najnowsza kolekcja wiosna-lato 2012 jest dostępna na www.anataka.pl.

2018-03-14T09:46:58+00:0018 kwietnia 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: