Strona główna » Blog » Odtwarzacz w pięciu smakach

Odtwarzacz w pięciu smakach

Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, najnowszy odtwarzacz muzyczny Sweex Veni 2GB wyróżnia się wyjątkowo miniaturowymi rozmiarami – urządzenie jest mniejsze niż karta kredytowa i waży jedynie 34 gramy.

Mimo tak kompaktowych rozmiarów odtwarzacz został wyposażony w wyraźny 1” wyświetlacz, który pozwala na kontrolowanie funkcji oraz prezentację opisów utworów w formacie ID3 Tag, TXT (karaoke lub teksty przy nauce języków). Menu jest dostępne w polskiej wersji językowej, ale możemy również wybrać inny spośród 15 języków.
Sweex Veni ma wbudowane 2 GB pamięci, w której można zapisać dowolne dane, tak jak na zwykłym kluczu USB. Zmiana odtwarzanego utworu możliwa jest poprzez wygodny przełącznik krzyżakowy, a formaty odtwarzanych plików to MP3, WAV i WMA (bez DRM). Odtwarzacz może być użyty również jako dyktafon i nagrywać dźwięk w formacie WAV (32-384 kbps).

Wbudowany litowo-polimerowy akumulator pozwala na ciągłe odtwarzanie muzyki do 8 godzin. Ładowanie odbywa się, podobnie jak wgrywanie danych, poprzez port USB i trwa do 4 godzin. Mocna, metalowa obudowa z dużym klipsem zapewnia bezawaryjne użytkowanie nie tylko podczas podróży samochodem, ale także podczas jazdy na rowerze, uprawianiu joggingu czy innych sytuacjach gdzie urządzenie może upaść na twarde podłoże.
Produkt jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta. Cena odtwarzacza MP3 Veni 2 GB to 99 zł.

[nggallery id=308]

2011-11-11T13:45:04+00:0027 października 2010|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: