zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Odśwież analogowe wspomnienia ze Sweex Video Grabber

Odśwież analogowe wspomnienia ze Sweex Video Grabber

Gdy stary magnetowid wraz z kolekcją ulubionych filmów czy też nagrania z kamery analogowej kurzą się na strychu, Sweex Video Grabber USB jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Z pomocą tego niewielkiego urządzenia można przenieść filmy z nośników analogowych (kasety VHS, Hi8 czy innych) na DVD lub zapisać je w formie plików wideo na komputerze. Dzięki niezwykle prostej konstrukcji obsługa konwertera jest dziecinnie łatwa. Urządzenie podłączamy do komputera poprzez port USB 2.0, a magnetowid, kamerę czy inne źródło obrazu za pomocą złączy S-Video lub Composite (cinch), podobnie stereofoniczny dźwięk poprzez wtyczki RCA (cinch).

Dołączone oprogramowanie Ulead VideoStudio ® 10 SE zapewnia możliwość dowolnej edycji zgranego na dysk twardy komputera materiału wideo. Stosowanie efektów specjalnych, dodawanie lub poprawa ścieżki dźwiękowej, dzielenie na podrozdziały, czy dodawanie napisów jest bardzo intuicyjne.
Video Grabber może także konwertować pliki wideo do formatu MP4, co pozwoli używać ich w odtwarzaczach MP4 czy telefonach komórkowych.
Sweex Video Grabber USB (MM030) kosztuje około 139 zł. Przy rynkowych cenie usług konwersji z VHS na DVD jest to znikomy wydatek.
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po rejestracji na stronie Sweex.com/12yearwarranty

2018-03-14T12:02:07+01:0022 grudnia 2010|Styl|

Może zainteresuje Cię również: