zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Odkryj Patent na Młodość

Odkryj Patent na Młodość

19 marca 2011 roku, ruszyła ogólnopolska akcja edukacyjna „Odkryj Patent na Młodość” prowadzona przez Laboratoire Dermatologique Bioderma. Działania podejmowane w ramach kampanii mają na celu edukowanie jak prawidłowo dbać o skórę, aby jak najdłużej zachowała piękny i młody wygląd. Podczas akcji będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dermatologicznych oraz otrzymać informacje na temat właściwej higieny i pielęgnacji, zalecanych zabiegów dermatologii estetycznej, w zależności od typu skóry, a także z uwzględnieniem zmieniających się pór roku.

Patronat merytoryczny Kampanii Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Fundacja Medycyny anti-aging.

Czy istnieje patent na wieczną młodość? Od zarania dziejów szukamy sposobów, aby zatrzymać młodość. Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach, przy takiej ilości informacji, jakie docierają do nas, nie ma nic prostszego niż określenie właściwej pielęgnacji naszej skóry. Niestety, wbrew pozorom, ani określenie typu naszej skóry, ani zapewnienie jej odpowiedniej pielęgnacji, ani wybór zabiegów pielęgnacyjnych dermatologii estetycznej, nie są takie proste. Niby mamy teraz dużo większe możliwości doboru środków pielęgnacyjnych niż kilkadziesiąt lat temu, ale jednocześnie jesteśmy dużo bardziej narażeni na szkodliwy wpływ cywilizacji. Co zrobić, aby jak najdłużej zachować młody wygląd? Jeśli chcesz Odkryć Patent na Młodość, Laboratoire Dermatologique BIODERMA zaprasza do wzięcia udziału w Kampanii Edukacyjnej.

W ramach kampanii „Odkryj Patent na Młodość”, w największych miastach Polski (Wrocław, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań) w wybranych centrach handlowych, począwszy od 19 marca, Laboratoire Dermatologique Bioderma organizuje specjalne punkty edukacyjne, w których każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad ekspertów dotyczących pielęgnacji skóry.

WARSZAWA 02-03.04.2011, Złote Tarasy
KRAKÓW 09-10.04.2011, Galeria Krakowska
POZNAŃ 16-17.04.2011, Galeria Malta

Laboratoire Dermatologique Bioderma zaprasza na bezpłatne konsultacje dermatologiczne, podczas których obecny na stoisku Lekarz Dermatolog określi typ i problemy skóry pacjenta, zarekomenduje zabiegi dermatologiczne, które mają na celu przywrócić skórze młody i zdrowy wygląd. Następnie Dermoekspert-Kosmetolog rozpisze indywidualny program pielęgnacji i higieny skóry oraz zabiegów zarekomendowanych przez lekarza, na poszczególne pory roku.
Podczas takiej wizyty każdy otrzyma pełną poradę profesjonalisty, diagnozę typu skóry, indywidualny dobór odpowiedniej pielęgnacji na cały rok, a także dowie się jakie zabiegi dermatologii estetycznej będą dla niego najlepsze.

Dodatkowo każda osoba odwiedzająca stoisko otrzyma:
Wyjątkowy kalendarz dostosowany do rytmu skóry w każdej porze roku zawierający cenne porady z zakresu pielęgnacji skóry i informacji o zabiegach dermatologii estetycznej
Dostęp do Indywidualnego Kalendarza Pielęgnacji on-line na stronie www.odkryjpatent.pl
Zestaw mini produktów BIODERMA dobranych do typu skóry
Możliwość wygrania zabiegu dermatologii estetycznej, poleconego przez lekarza dermatologa

Specjalnie na potrzeby kampanii została stworzona strona internetowa www.odkryjpatent.pl, na której po wypełnieniu ankiety auto-diagnostycznej otrzymamy dostęp do Indywidualnego Kalendarza Pielęgnacji z podpowiedziami, jakie produkty stosować na co dzień w danej porze roku, kiedy stosować domowe zabiegi (maseczki, peelingi), a także kiedy i jakie zabiegi dermatologii estetycznej będą dla nas najlepsze. Na stronie znajdują się także informacje o różnych typach skóry, o właściwej pielęgnacji w podziale na pory roku oraz o zabiegach dermatologii estetycznej zalecanych do danego typu skóry.

2018-03-14T11:30:32+01:0031 marca 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: