Strona główna » Blog » Odkryj kulisy świata mody

Odkryj kulisy świata mody

Top Modna Kraków Plaza – pod takim hasłem 26-27 marca w Galerii Kraków Plaza odbędą się warsztaty modowe, których gośćmi będą finalistki programu „Top Model. Zostań Modelką”.

Już niebawem klientki Galerii Kraków Plaza będą miały okazję odkryć kulisy świata mody i osobiście przekonać się, jak to jest być modelką. Galeria udostępni swoim klientkom bogatą ofertę warsztatów przygotowanych z myślą o kobietach, które dzięki nim będą mogły doświadczyć i nauczyć się, jak wzmocnić swój wizerunek, podkreślić styl i odkryć swoje największe atuty.

Warsztaty modowe zostaną podzielone na różne obszary tematyczne, wśród których znajdą się między innymi zajęcia z wizażu, estetyki ruchu, stylizacji garderoby w zależności od typu sylwetki, psychologii kolorów, zachowania przed kamerą i obiektywem aparatu oraz zajęcia z psychologiem, który posłuży radą, bo jak każda z pań wie, nie łatwo jest być kobietą…

Zajęcia modowe będą realizowane pod okiem ekspertów, a 27 marca gośćmi specjalnymi warsztatów będą Anna Piszczałka i Paulina Papierska – finalistki polskiej edycji programu „Top Model. Zostań Modelką”.

Co zrobić, aby wziąć udział w modowych warsztatach?
Wystarczy w terminie od 18 do 25 marca dokonać zakupów na terenie Galerii Kraków Plaza za kwotę minimum 50 zł, zarejestrować paragon na stoisku promocyjnym oraz wybrać warsztaty, w których chciałbyś wziąć udział.

Plan warsztatów realizowanych pod hasłem TOP MODNA Kraków Plaza:

SOBOTA – 26.03.2011
1) Warsztaty stylizacji – znajdź swój styl pod okiem fachowca
2) Warsztaty wizażu – poznaj sekrety udanego makijażu
NIEDZIELA – 27.03.2011
1) Warsztaty modelingowe – dowiedz się jak powinna poruszać się prawdziwa dama. Warsztaty z udziałem TOP MODELKI.
2) Warsztaty foto – dowiedz się, jak zachować się przed obiektywem aparatu. Warsztaty z udziałem TOP MODELKI.

Warsztaty będą się odbywały w godzinach od 12:00 do 19:00 na terenie Galerii.

2018-03-14T11:36:14+00:0020 marca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: