Strona główna » Blog » OCH BAZAR! LAST MINUTE. Patronat medialny ModaiJa!

OCH BAZAR! LAST MINUTE. Patronat medialny ModaiJa!

Jak zwykle brakuje Wam czasu, żeby kupić prezenty z wyprzedzeniem? Przeraża Was pogoń za idealnym podarunkiem po zatłoczonych centrach handlowych? W tym roku nie bójcie się zostawiać zakupy świąteczne na ostatnią chwilę! OCH BAZAR! Last Minute w Niebie, czwartek 21/12.

 Świąteczna gorączka, to pojęcie dobrze znane każdemu z nas! Och Bazar! i NIEBO oferują jednak remedium na odwieczny problem zakupu prezentów. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, na dwa dni przed Gwiazdką zbierzemy najlepszych wystawców w jednym miejscu. 21 grudnia w Niebie, znajdziecie najfajniejsze prezenty, akcesoria do świątecznych dekoracji i wiele innych. Asortyment niebiańsko gustowny, czyli ubrania, biżuteria i dodatki, gwiazdkowe rarytasy, pakowanie prezentów i najprzyjemniejszy świąteczny klimat. Niebiańscy klienci, niebiańskie zakupy, niebiański Och Bazar!

 Wśród wystawców pojawią się takie marki jak:

QBOXED MARZENA EFIR MONIKA KAISER PLANTA FOOD SUALA JOVAKA BIJOUU DAROH
ANGARETCHKA TRIKOO CONCEPT Mon Rêve ELVIRA GAVRILOVA Folwark Anielin JAJEMJAJA
EKO STOPA Sylwia Dębicka Herd Store Szwajcarskie Składy Czekolady FAVARGER WOOLENS
YGG TheBroda
           

Oddajcie się z radością świątecznym przygotowaniom, a najwspanialsze prezenty kupicie, tym razem z czystym sumieniem, na ostatnią chwilę!

✶✶✶

NIEBO – starsza niż ziemia przestrzeń – przestrzeń wielowymiarowa dla wszystkich ceniących dobrą muzykę, rozrywkę, inspirujące wydarzenia, luz i swobodę. Tu łączy się szalone życie nocne ze sztuką i kulturą kawiarnianą.

NIEBO w Warszawie.

✶✶✶

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/873944846119677/

Czwartek, 21/12, g. 12:00 – 22:00

NIEBO, ul. Nowy Świat 21

2018-03-14T03:19:10+00:0020 grudnia 2017|Patronaty|