Obuwie Baldowski w ekskluzywnym domu handlowym Printemps w Paryżu!

Obuwie Baldowski w ekskluzywnym domu handlowym Printemps w Paryżu!

Strona główna » Blog » Obuwie Baldowski w ekskluzywnym domu handlowym Printemps w Paryżu!

Obuwie Baldowski w ekskluzywnym domu handlowym Printemps w Paryżu!

Obuwie marki Baldowski zagościło w ekskluzywnym domu handlowym Printemps w Paryżu, dołączając tym samym do elitarnego grona tak prestiżowych marek jak: Prada, Jimmy Choo, czy Saint Laurent. Kolekcja wyprzedała się w rekordowym tempie – w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

 Dom handlowy Printemps to jeden z najbardziej ekskluzywnych punktów na modowej mapie francuskiej stolicy. Położony jest w sercu stylowego Paryża i tłumnie odwiedzany przez pasjonatów luksusu z całego świata. Do grona ekskluzywnych marek, oferujących tam swoje kolekcje należą, m.in.: Dior, Chanel, Gucci, czy Fendi.

 Obuwie marki Baldowski dołączyło do oferty luksusowego domu towarowego wraz z początkiem sezonu wiosna/lato 2017. Pochodzące z najnowszej kolekcji modele, to m.in. zjawiskowe szpilki i sandały ozdobione motywem liścia. Buty wykonane z metalicznie połyskującej skóry, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i od kliku sezonów stanowią flagowy projekt marki. Kolekcja, ciesząc się w Paryżu niebywałym zainteresowaniem, została wyprzedana w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

 Obecność Baldowskiego w prestiżowym Printemps to kolejny dowód na międzynarodowy sukces marki. To także wielki zaszczyt i duma dla rodzimej firmy, której projekty doceniane są za granicą.

 

2018-03-14T03:43:12+00:00 25 marca 2017|Moda|