Obraz polskiej modelki na światowej wystawie

Aga Boryń pracuje jako fotomodelka od lat i ma za sobą wiele sesji za granicą. W Libanie została Miss Foto i Miss Bikini na World Next Top Model. Niedawno wróciła z Bali, gdzie nagrywała clip reklamowy dla Fashion TV. Emisja jego już za chwilę na całym świecie.  

To nie koniec sukcesów polskiej modelki. Pół roku temu Aga mieszkała przez dwa miesiące w Miami. Tam podszedł do niej w restauracji pan, który przedstawił sie jako właściciel galerii i zaproponował współpracę. Zobaczył jej zdjęcia i jednym się zachwycił. Powiedział, że chce aby jeden jego artysta malarz namalował je na wystawę, która odbędzie się w grudniu tego roku. 

– Nie mogłam w to uwierzyć, bo Art Basel Miami 2017 to największa wystawa sztuki na świecie organizowana tylko w trzech miejscach: w Szwajcarii, Hong Kongu i właśnie w Miami. Ludzie zjeżdżają z rożnych kontynentów na trzydniową imprezę, gdzie mogą podziwiać, ale i kupić obrazy – mówi Aga Boryń.
 
-Właśnie uczestniczyłam w tym wydarzeniu na Florydzie. Mogłam zobaczyć siebie na płótnie autorstwa malarza Vinca Byrnesa.
Seksowna modelka w samym majtkach na plaży w Miami zachwyciła odwiedzających. Właściciel galerii  nie poprzestał na jednym obrazie Agi i już zapowiedział, że zostaną namalowane dwa następne z jej zdjęć z Bali. Będzie co podziwiać na następnej wystawie. 
 
Aga miała już wracać  do Polski, ale okazało się, że zaproponowano jej nową sesję strojów kąpielowych na plaży Florydy. Efekt zobaczymy już niebawem. 
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)