Strona główna » Blog » Obraz polskiej modelki na światowej wystawie

Obraz polskiej modelki na światowej wystawie

Aga Boryń pracuje jako fotomodelka od lat i ma za sobą wiele sesji za granicą. W Libanie została Miss Foto i Miss Bikini na World Next Top Model. Niedawno wróciła z Bali, gdzie nagrywała clip reklamowy dla Fashion TV. Emisja jego już za chwilę na całym świecie.  

To nie koniec sukcesów polskiej modelki. Pół roku temu Aga mieszkała przez dwa miesiące w Miami. Tam podszedł do niej w restauracji pan, który przedstawił sie jako właściciel galerii i zaproponował współpracę. Zobaczył jej zdjęcia i jednym się zachwycił. Powiedział, że chce aby jeden jego artysta malarz namalował je na wystawę, która odbędzie się w grudniu tego roku. 

– Nie mogłam w to uwierzyć, bo Art Basel Miami 2017 to największa wystawa sztuki na świecie organizowana tylko w trzech miejscach: w Szwajcarii, Hong Kongu i właśnie w Miami. Ludzie zjeżdżają z rożnych kontynentów na trzydniową imprezę, gdzie mogą podziwiać, ale i kupić obrazy – mówi Aga Boryń.
 
-Właśnie uczestniczyłam w tym wydarzeniu na Florydzie. Mogłam zobaczyć siebie na płótnie autorstwa malarza Vinca Byrnesa.
Seksowna modelka w samym majtkach na plaży w Miami zachwyciła odwiedzających. Właściciel galerii  nie poprzestał na jednym obrazie Agi i już zapowiedział, że zostaną namalowane dwa następne z jej zdjęć z Bali. Będzie co podziwiać na następnej wystawie. 
 
Aga miała już wracać  do Polski, ale okazało się, że zaproponowano jej nową sesję strojów kąpielowych na plaży Florydy. Efekt zobaczymy już niebawem. 
 
2017-12-20T09:36:34+00:0020 grudnia 2017|Kultura|