Strona główna » Blog » O bag – innowacyjne, włoskie torby wreszcie dostępne w Polsce!

O bag – innowacyjne, włoskie torby wreszcie dostępne w Polsce!

O bag’ to piękny i prosty design oraz bogactwo praktycznych rozwiązań. Miękkie, przyjemne w dotyku, a do tego wodoodporne, lekkie i niezwykle wytrzymałe torby zachwycają swoją kolorystyką. ‚O bag’ zaprojektowany został dla młodych, dynamicznych ludzi, którzy doceniają prostotę i funkcjonalność przedmiotów. Dzięki swoim unikalnym cechom i oryginalnym dodatkom każdego dnia może zmieniać się razem z Tobą, by jak najlepiej wyrażać Twój charakter i styl Dzięki firmie Fullspot teraz także w Polsce będziesz mogła wybrać swoją własną wersję ‚O bag’.

Torby ‚O bag’ – to przede wszystkim nowatorski i innowacyjny koncept, który w 100% jest projektowany i produkowany we Włoszech. Cały proces kreacji, od pomysłu do samej dostawy produktu ma miejsce w obrębie kultury, która od zawsze słynęła z jakości produkcji oraz designu. Autorem projektu jest Emanuele Magenta, który wraz z włoską firmą Fullspot założoną w 2009 roku przez pełną zapału i doświadczoną grupę nadzwyczaj innowacyjnych osób, zapragnął stworzyć coś, co będzie nowe, niekonwencjonalne i modne.

Podstawowa część każdego ‚O bag-a’ wykonana jest z niezwykle intrygującego tworzywa EVA – miękkiego i wytrzymałego, -dzięki któremu torby są miłe w dotyku, wodoodporne i niezwykle lekkie. Szeroki wybór jasnych, ciemnych i pastelowych kolorów, wymiennych uchwytów wykonanych z wysokiej jakości skóry naturalnej i ekologicznej czy też marynarskiego sznurka umożliwia stworzenie niepowtarzalnego modelu. Mieszanie i łączenie rozmaitych akcesoriów pozwala dopasować ‚O bag’ do własnego stylu, ubioru, potrzeb i gustu.

Twój ‚O bag’ co sezon, w zależności od aury i humoru możesz uzupełniać nowymi dodatkami. Oprócz rozmaitych uchwytów, możesz wyposażyć go w płócienną torbę/wkład z suwakiem, dla zyskania większego bezpieczeństwa lub wybrać oryginalne wykończenia wykonane z wełny lub imitacji futra z lisów i norek, by wyjść na przeciw sezonowym trendom. A dzięki szerokiemu wachlarzowi wariantów kolorystycznych ‚O bag’ dopasuje się do każdej Twojej stylizacji.

Stwórz swoją torbę idealną – dobierz do części głównej uchwyty oraz dodatki, które podobają Ci się najbardziej i wyróżniaj się w tłumie dzięki Twojej ‚O bag’!

[nggallery id=4610]

Modele ‚Shopping/City O bag’, ‚Vevet O bag’, ‚Beach O bag’ dostępne są w 20 wariantach kolorystycznych.
Torby ‚O bag’ już od 6 maja 2013 roku będzie można kupić na: http://fullspotmarket.pl/

2013-05-04T11:07:07+00:004 maja 2013|Modny drobiazg|