Nowy styl Glam Rock dla kobiet

W tym sezonie marka Levi’s® chce pojawić się i wzbudzić zachwyt wszystkich zebranych na kolacji wigilijnej i podczas świątecznego obiadu. Śmiałe, metaliczne zdobienia, kolorowe printy, klasyczne kroje i niezwykle delikatne faktury tkanin – linia odzieży kobiecej to połączenie klasyki, zaskakujących rozwiązań i nowoczesnego uroku.

Małe czarne…
Małe czarne… dżinsy, to nowa mała czarna! Zrób sobie świąteczny prezent i podaruj sobie wyjątkowe, czarne, denimowe spodnie o niezwykłej teksturze, z metalicznymi i brokatowymi zdobieniami. Te eleganckie spodnie nadają się idealnie by wykorzystać je w Bożonarodzeniowej stylizacji – marka Levi’s® daje Ci ogromne pole do popisu, gwarantując, że stworzysz niezwykle kobiecy i zarazem klasyczny look.

Idealne na imprezę: legginsy w nowej odsłonie
Odrobinę rockowe, odrobinę wyrafinowane – legginsy przygotowane przez markę Levi’s na okres świąteczny to połączenie biżuteryjnego szyku, metalicznego połysku i szkockich aplikacji paisley. To zderzenie klasycznych i nowoczesnych wzorów z odrobiną szaleństwa techno nada świątecznego, wyjątkowego uroku każdej uroczystości. Te denimowe legginsy po prostu chcą się zabawić!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)