Nowy sezon w Goshico

Strona główna » Blog » Nowy sezon w Goshico

Nowy sezon w Goshico

W sezonie Jesień/Zima 2017 rynek mody oszalał na punkcie lśniącego i miękkiego aksamitu. Szyte są z niego nie tylko ubrania, teraz jest on popularny także na akcesoriach modowych!

Małe aksamitne torebki – reprezentacyjne amulety znajdziecie w ofercie polskiej marki GOSHICO. Ich niebanalne kolory połączone z miłym w dotyku pluszem stanowią uroczą, jesienną parę.

Aksamitne torebki i amulety zdobione są szlifowanym łańcuchem oraz logiem w kształcie kwiatka w kolorze złotym lub srebrnym. Przełamuje to klasyczny charakter projektu, dodając mu oryginalności. Jesienią GOSHICO zachęca do eksperymentowania z pastelowym różem, jasną szarością, butelkową zielenią oraz kobiecym bordo.

Jak nosić aksamit? Założony od stóp do głów, stworzy ekstrawagancki i odważny look, który jest mile widziany na wieczornych wyjściach. Na co dzień najlepiej podkreślić stylizację welurową torebką, dobierając ją do gładkiego i matowego stroju.

Twórczynie marki GOSHICO przedstawiają też w jesiennej kolekcji nową odsłonę amuletu wykonanego z pięknej włoskiej skóry charakteryzującej się niezwykłą gładkością. Wyróżnia się on oryginalnym wężowym wzorem na całości modeli lub tylko na ozdobnych klapach. Modele te można nosić na długim, złotym łańcuszku lub dokupić krótszy, dostępny w ofercie GOSHICO.

2018-03-14T03:26:24+00:00 30 sierpnia 2017|Moda|