Nowy salon MARELLA

Już 18 czerwca zostanie otwarty nowy salon włoskiej marki MARELLA w łódzkiej MANUFAKTURZE. To już 19 salon tej marki w Polsce i 4 należący do firmy Powierza Family Comany, która prężnie działa na rynku warszawskim i ogólnopolskim współpracując z grupą MaxMara Fashion Group od 15 lat.

Marella to ekskluzywna firma włoska należąca do modowej grupy MaxMara Fashion Group oferująca ponadczasową odzież i dodatki dla kobiet. Marka słynie z luksusowych tkanin i perfekcyjnego wykonania ubrań. Kolekcja składa się z kilku niezwykłych linii: Marella, Marella Sport, Tricot oraz Marella Oro odpowiadających na różne potrzeby klientek.
Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach kolekcje są bogate i różnorodne, eleganckie płaszcze, kostiumy i żakiety idealne do pracy, wyjątkowe sukienki na co dzień i na specjalny wieczór oraz wygodne fasony idealne do noszenia w czasie wolnym.
W 70 metrowym salonie będzie dostępna letnia kolekcja w której odnajdziemy inspirację kwiatami, kolorami tęczy, zwierzęcymi motywami oraz wzorami odwołującymi się do natury, jak również zwiastun kolekcji jesień/zima 2012 w którym przeważać będzie szmaragd i pastelowy róż oraz głęboki granat i elegancka czerń.

Właścicielem nowego salonu jest Powierza Family Company, największy partner Max Mara Fashion Group w Polsce i wyłączny przedstawiciel firmy na terenie Warszawy od 1996 roku. Firma posiada 14 sklepów oferujących marki należące do Max Mara Fashion Group, w tym trzy salony Marella na terenie Warszawy.

Godziny otwarcia salonu (Galeria handlowa) :
Poniedziałek – sobota: 10.00-22.00, niedziela 10.00-21.00

Podziel się wiadomością:

Polecamy również