zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » NOWY NUMER IMPERIUM KOBIET JUŻ W SPRZEDAŻY!

NOWY NUMER IMPERIUM KOBIET JUŻ W SPRZEDAŻY!

Już jest! Długo wyczekiwany numer ekskluzywnego magazynu Imperium Kobiet pojawił się właśnie w salonach Empik, Relay i Inmedio. Wydanie wyjątkowe ze względu nie tylko na ciekawe artykuły, często kontrowersyjne i łamiące tematy tabu, ale także ze względu na nazwiska, które dołączyły do redakcji pisma. Magazyn jako jeden z niewielu na polskim rynku wydawniczym tworzony jest przez tak liczne grono znanych i cenionych gwiazd. Dla IK piszą m.in. Fajkowska, Bakuła, Tyszkiewicz, Mazurówna, Walewska a wraz z nowym wydaniem dołączyli Niklińska, Rogowiecki i Łącz.

W najnowszym numerze Imperium Kobiet znajdziecie sylwetki wyjątkowych kobiet: Edith Piaf, Grety Garbo, Heleny Modrzejewskiej czy Marii Callas. Magazyn obfituje w ciekawe wywiady m.in. z Anią Wyszkoni, Małgorzatą Ostrowską czy Lennym Kravitzem. Gwiazdą numeru jest bezapelacyjnie amantka polskiego kina – Grażyna Szapołowska, która wystąpiła w niecodziennej sesji zdjęciowej w F-16 zrealizowanej w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach.

– Zakładam kombinezon lotnika, słucham uważnie procedury zbliżania się do tego Walczącego Sokoła. Dotykam F16, wsiadam do niego, zakładam kask. Kiedy znajduję się w kokpicie, próbuję sobie wyobrazić, jaki to jest taniec po niebie, ile potrzeba siły, sprawności i odwagi, by pilotować tego Czarnego Bociana, jak sama go nazwałam– wspomina gwiazda swój pobyt na lotnisku wojskowym i zaprasza do przeczytania wyjątkowego wywiadu, który przeprowadziła z dwoma pilotami na co dzień zasiadającymi za sterami myśliwca.

Magazyn Imperium Kobiet to także kontrowersyjne artykuły. W aktualnym IK znajdziecie bardzo osobisty wywiad z dwoma kobietami, które odważyły się opowiedzieć o swojej miłości lesbijskiej. Agnieszka Krawczyk z kolei zajęła się heterami i dikteriadami, czyli dziwkami w kulturze starożytnej. Autorka stara się odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście prostytucja jest najstarszym zawodem świata i czy istotnie w Koryncie było tak wiele prostytutek? Historycy starożytności odpowiadają twierdząco- tym razem w obiegowych powiedzeniach jest wiele racji.

Imperium Kobiet kocha sztukę. Dla pasjonatów malarstwa polecamy tekst o ikonie sztuki współczesnej, malarzu, rzeźbiarzu, pisarzu i designerze- Salvadorze Dali. Ten egocentryk od dziecka był dziwakiem, jego zachowanie było niezrozumiałe dla otoczenia a mimo to odniósł ogromny sukces artystyczny i finansowy. Aktora Maria Niklińska zajęła się z kolei zagadnieniem podświadomości w odniesieniu do prac Romualda Błaszczyka i filmu „Tajemnica Westerplatte”. Aktorka próbuje przekonać Czytelników, że obrazy Błaszczyka są jak zdjęcia wykonane w podświadomości.

W stałym dziale „W kręgu opowieści” – historia „haniebnej” Antoniny. Początkowo uwielbiana przez lud Delfina, staje się znienawidzoną królową osądzoną o spiskowanie przeciwko Francji, rozrzutność doprowadzającą do deficytu, rozpustę, biseksualne romanse, a nawet molestowanie własnego syna. Historia jej życia dobiega końca na szafocie, gdzie, jako więźniarka numer 280 zostaje zgilotynowana ku wielkiej radości tłumu.

Magazyn Imperium Kobiet to także wyjątkowe sesje modowe i urodowe. Nie chcemy jednak wszystkiego zdradzać. Lepiej pędźcie czym prędzej do sklepów po nowy numer IK i sami przekonajcie się, że IK to skarbnica niezwykle interesujących tematów i wyjątkowych zdjęć.

Grażyna Szapołowska IK mag

Cena: 8,50
Więcej na www.ikmag.pl

2018-03-14T08:24:13+01:009 marca 2013|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: