zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Nowości ze słonecznej serii Sun Ozon

Nowości ze słonecznej serii Sun Ozon

Słońce dostarcza nam energii, pobudza naszą witalność, a delikatna opalenizna dodaje nam atrakcyjności. Jednakże, aby w pełni cieszyć się zbawiennym wpływem słońca na nasz wygląd i samopoczucie, powinniśmy pamiętać o stosowaniu odpowiednich preparatów ochronnych. Drogerie Rossmann, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby klientów, wprowadziły do swojej oferty kolejne słoneczne nowości: Sun Ozon olejek do opalania w spray’u LPF 15 oraz Sun Ozon spray przeciwsłoneczny SOFT&LIGHT LPF 30.

W drogeriach Rossmann znajdziemy szeroki asortyment kosmetyków z serii Sun Ozon do opalania oraz pielęgnacji po nim. Każdy łatwo dobierze kosmetyk do swojego typu skóry, o odpowiednim filtrze oraz sposobie aplikacji. Produkty Sun Ozon cechuje nie tylko wysoka skuteczność, wydajność, ale również przystępne ceny.

Nowe kosmetyki: Sun Ozon olejek do opalania w spray’u LPF 15 oraz Sun Ozon spray przeciwsłoneczny SOFT&LIGHT LPF 30 dzięki formie aplikacji są bardzo wygodne w użyciu. Wystarczy wstrząsnąć pojemnikiem, a następnie spryskać skórę preparatem z odległości ok. 20-30 cm i równomiernie rozsmarować go na ciele. Zawartość filtrów UVA i UVB ochroni naszą skórę przed niepożądanymi skutkami promieniowania, takimi jak: zaczerwienienia czy poparzenia. Obydwa prezentowane kosmetyki są wodoodporne, dzięki czemu możemy rzadziej je stosować, co zwiększa ich wydajność. Nie musimy bowiem ponawiać ich aplikacji każdorazowo po wyjściu z wody lub spoceniu się.

Sun Ozon olejek do opalania w spray’u LPF 15 to propozycja dla osób o skórze normalnej. Zapewnia średnią ochronę przed słońcem, co pozwala uzyskać na ciele efekt intensywnego, głębokiego brązu. Nowy olejek nie tylko chroni skórę, ale również dostarcza jej wysokowartościowych substancji odżywczych, dzięki którym pozostaje ona miękka i gładka.
Cena ok. 14,59 zł/150 ml

Sun Ozon spray przeciwsłoneczny SOFT&LIGHT LPF 30 zapewnia optymalną ochronę przed słońcem i poparzeniami słonecznymi, a jednocześnie pozwala uzyskać zdrową i piękną opaleniznę. Polecany jest dla osób o skórze wrażliwej na słońce oraz o jasnej karnacji. Preparat rozpylony na ciele stanowi wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Kosmetyk szybko się wchłania, nadaje skórze gładkości, a dodatkowo zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu.
Cena ok. 23,79 zł/150 ml

2012-06-01T05:41:20+01:001 czerwca 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: