Strona główna » Blog » Nowość w świecie mody! Oklejki na buty z wysokim obcasem!

Nowość w świecie mody! Oklejki na buty z wysokim obcasem!

Zainspirowani modą i ciągle zmieniającymi się trendami marka MasaMusa zaprojektowała i opatentowała nowy modny dodatek do damskiego obuwia. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ich… oklejki na buty z wysokim obcasem, które mają być przede wszystkim elementem wyróżniającym ulubionej pary szpilek każdej kobiety.

Dzięki nim każda kobieta może stworzyć indywidualną i niepowtarzalną parę butów poprzez wybranie istniejącego już wzoru lub przesłanie do nas swojego projektu. Oklejki są nie tylko dodatkiem kolorystycznym upiększającym damskie obuwie, ale także doskonałym zabezpieczeniem podeszwy buta przed uszkodzeniami związanymi z eksploatacją. Wszystko to dzięki temu, że wykonane są one z wysokiej jakości tworzyw o wzmocnionej wytrzymałości. Jednocześnie jest to produkt łatwy do usunięcia nie powodując przy tym uszkodzeń podeszwy.

Dla przykładu, poniżej przygotowany już projekt dla serii pokazów mody „Mała Czarna”. Piąta edycja odbyła się w sobotę, 6 kwietnia 2013 roku w poznańskiej Concordia Design. Przybyło na nią 600 gości, a uczestnikami byli znani projektanci, m.in. Michał Marczewski i Katarzyna Szymańska. A oto zdjęcie z pokazu z gotowymi butami.

Jak Wam się podoba taki pomysł?

MasaMusa dla Malej Czarnej

Masa Musa Irish Drink

MasaMusa
www.masamusa.com

2018-03-14T08:14:00+00:0010 maja 2013|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: