Strona główna » Blog » Nowość w kosmetyczce Małgorzaty Kożuchowskiej

Nowość w kosmetyczce Małgorzaty Kożuchowskiej

Firma Farouk Systems wprowadziła właśnie na rynek nową odżywkę bez spłukiwania BioSilk Silk Therapy 17. To lżejsza wersja znanego jedwabiu BioSilk Silk Therapy. Odżywia i nawilża zarówno włosy jak i skórę głowy, rewitalizuje zniszczone końcówki pozostawiając włosy lśniące i gładkie. To kolejny produkt marki BioSilk, której ambasadorką jest aktorka Małgorzata Kożuchowska.

„Włosy to nasz atut, zadbane i pełne blasku są wizytówką każdej kobiety. Bardzo dbam o kondycję moich włosów i wybieram tylko najlepsze, profesjonalne produkty. BioSilk zawiera odżywcze i bezpieczne składniki pochodzenia roślinnego, jak wyjątkowo korzystny dla struktury włosów naturalny jedwab. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam produkty tej marki” – Małgorzata Kożuchowska.

BioSilk Silk Therapy 17 zawiera filtry UV, dzięki czemu chroni nasze włosy nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale także kolor włosów przed blaknięciem.

Najnowsza, wyjątkowo delikatna odżywka BioSilk Silk Therapy 17, w szybki i bezpieczny sposób sprawi, że włosy uzyskają świeży wygląd oraz blask. Lekka konsystencja kosmetyku sprawia, że włosy stają się miękkie i dają się z łatwością układać. Dzięki składnikom naturalnym, takim jak jedwab włosy są cudownie odżywione i chronione przed uszkodzeniami.

2018-03-14T10:35:29+00:0028 sierpnia 2011|Kosmetyki|