MYDŁA W PŁYNIE

NOWOŚĆ 2014 BARWA NATURALNA MYDŁA W PŁYNIE

KOLEJNY AKT MYDLANEJ OPERY

REŻYSERIA: BARWA

W ROLI GŁÓWNEJ:LINIA BARWA NATURALNA MYDŁA W PŁYNIE

PREMIERA:CZERWIEC 2014

Polska marka Barwa słynie z doskonałych, pięknie pachnących i naturalnych mydeł, których receptury sięgają 1949 roku. We wcześniejszych aktach mydlanej opery, doskonale zadebiutowały kostki: róża i oliwka, z wdzięcznie brzmiącej linii BARWY HARMONII.

Czas na nowe oblicze linii Barwa Naturalna,z dodatkiem tradycyjnych składników pielęgnacyjnych! Dobroczynne właściwości wyciągów, o które oparte są produkty znane są już od pokoleń. Nowe mydła są tradycyjnym skarbem zaczerpniętym z natury!

MYDŁO W PŁYNIE Z KOMPLEKSEM WITAMIN

Pojemność 500 ml, cena około 4,50 PLN

Witaminy to źródło zdrowia dla skóry. Zawarty w mydle kompleks pobudza skórę do regeneracji, nawilża, a także skutecznie chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. PAMIĘTAJ: Witaminy E i A to królowe młodości – działają przeciwstarzeniowo! Mydło nie zawiera parabenów i barwników. pH mydła jest neutralne dla skóry.

OLIWKOWE MYDŁO W PŁYNIE

Pojemność 500 ml, cena około 4,50 PLN

Ekstrakt z oliwek i azjatyckich grzybów shitake to źródło cennych antyoksydantów, które skutecznie chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zatrzymują na dłużej jej witalność i młodzieńczy blask. Mydło koi podrażnienia i zmiękcza szorstką skórę. Nie zawiera parabenów i barwników. Ma pH neutralne dla skóry.

ALOESOWE MYDŁO W PŁYNIE

Pojemność 500 ml, cena około 4,50 PLN

Aloes to cud natury! Odświeża, zmiękcza, wygładza i ujędrnia skórę. Mydło dokładnie oczyszcza, utrzymując właściwe pH. Chroni naskórek przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Bez parabenów i barwników.

NOWOŚC BARWA NATURALNA Mydło Aloesowe w płynie NOWOŚC BARWA NATURALNA Mydło Oliwkowe w płynie NOWOŚC BARWA NATURALNA Mydło Witaminowe w płynie

Podziel się wiadomością:

Polecamy również