Nowoczesny Dress Code. Uczestnicy programu „Projektanci na Start” stworzą kreacje dla modnej businesswoman

Strona główna » Blog » Nowoczesny Dress Code. Uczestnicy programu „Projektanci na Start” stworzą kreacje dla modnej businesswoman

Nowoczesny Dress Code. Uczestnicy programu „Projektanci na Start” stworzą kreacje dla modnej businesswoman

Dziewiąty odcinek talent show „Projektanci na start” zaprowadzi piątkę finalistów do świata biznesu. Razem z Bartkiem Michalcem, twórcą młodej i prężnej marki modowej ZUO CORP., udadzą się do centrum Łodzi, by obserwować styl ubierania się kobiet pracujących w korporacjach. Po powrocie do pracowni ich zadaniem będzie uszycie klasycznego, kobiecego zestawu do biura – żakietu i spódnicy. Który z uczestników najlepiej odnajdzie się w sztywnych ramach tego zadania? Dowiemy się już w środę 25 grudnia o godz. 22.00.

Tydzień temu uczestnicy „Projektantów na start” mogli puścić wodze fantazji tworząc futurystyczne kreacje. Dodatkowo Marcelina Zawadzka i gościnni jurorzy z duetu MMC utrudnili im zadanie, łącząc ich w pary. Tej konkurencji nie wytrzymał pochodzący z Krakowa Kamil Czuba, mimo pozytywnej oceny jurorów, Anety Kręglickiej, Mony Kinal i Marka Straszewskiego.

Tym razem gościem pracowni w Centrum Promocji Mody będzie Bartek Michalec, twórca i główny projektant marki ZUO CORP., której wizytówką jest nowoczesny design z poszanowaniem tradycji. Kreacje ZUO CORP. noszone są przez największe gwiazdy polskiego show businessu, które cenią je za wymykające się banałowi konstrukcje, futurystyczną wizję i starannie dopracowane detale.

W ostatnim odcinku uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować strój oddający ich wizję przyszłości w modzie. Teraz, dla kontrastu, wracamy do absolutnej klasyki i elementów biurowego uniformu. Biznesowy dress code jest tylko pozornie prosty. W wykonaniu Bartka Michalca z ZUO CORP. potrafi zaskakiwać nieoczywistymi detalami lub nieszablonową formą. W mojej ocenie przygotowane przez projektantów sylwetki z pewnością spodobałyby się kobietom sukcesu – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Bartek Michalec – gościnny juror najbliższego odcinka „Projektantów na start”, mimo młodego wieku, ma już bardzo duże doświadczenie w branży modowej, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jego charakterystyczny styl projektowania idealnie wpisuje się w zadanie eliminacyjne, w ramach którego młodzi twórcy, zainspirowani wycieczką do biurowego centrum Łodzi, muszą stworzyć praktyczny i nowoczesny uniform. Jednak ograniczenia czasowe i niestandardowe materiały nie będą sprzyjać uczestnikom w pracy nad idealnie skrojonym żakietem i spódnicą, które zachwycą jurorów. Kto z piątki finalistów najlepiej odnajdzie się w sztywnych ramach korporacyjnego stroju? Widzowie przekonają się już w najbliższą środę.

9. odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 25 grudnia br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

Fot 1 Projektanci na start_odcinek 9

Fot 2 Projektanci na start_odcinek 9

Fot 3 Projektanci na start_odcinek 9

2018-03-14T07:42:20+00:0021 grudnia 2013|Hot or Not, Styl|