Strona główna » Blog » Nowoczesna kobieta na sprytnych zakupach, czyli darmowe gazetki promocyjne z Mojej Gazetki w telefonie

Nowoczesna kobieta na sprytnych zakupach, czyli darmowe gazetki promocyjne z Mojej Gazetki w telefonie

Konkurencja w postaci sklepów internetowych sprawiła, że popularne stacjonarne sieciówki i supermarkety prześcigają się w wypuszczaniu atrakcyjnych ofert. Zawierające je gazetki promocyjne można w łatwy i darmowy sposób przeglądać za pomocą aplikacji Moja Gazetka.

Tańsze produkty najlepszych marek

Nawet na bardzo dużych zakupach można zaoszczędzić. Aplikacja Moja Gazetka zbiera okazje w jednym miejscu — pozwala na porównywanie ofert poszczególnych sprzedawców i zestawianie ich pod względem określonej kategorii sklepów branżowych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku markowych ubrań. W ten sposób można na przykład upatrzyć sobie konkretny rodzaj butów sprzedawanych w wielu sklepach i wybrać najbardziej atrakcyjną promocję. Znaczna część popularnych sieciówek oferuje swoim klientom kupony rabatowe, karty lojalnościowe i wiele innych sposobów na jeszcze większą oszczędność. Skorzystanie z takiej promocji daje szansę na uzyskanie nawet 30% dodatkowego upustu.

Wiele znanych firm regularnie nawiązuje współpracę z popularnymi marketami i drogeriami. Dlatego, aby nie przegapić żadnej okazji, można uzupełnić korzystanie z aplikacji lekturą newslettera, czy też fanpage’u ulubionej marki.

Wyprzedaże sezonowe

Przeglądanie asortymentu z ulubionych sklepów pozwala na szybkie sprawdzenie cen produktów. W ten sposób można zaoszczędzić cenny czas i znaleźć wiele atrakcyjnych promocji. Podczas wyprzedaży wszystko jest tańsze, dlatego określoną kwotę można podczas ich trwania przeznaczyć na znacznie większe zakupy.

Warto sprawdzać oferty także najdroższych sklepów. Obniżki sięgające kilkudziesięciu procent mogą zdarzać się nawet w najbardziej ekskluzywnych działach. Nierzadko ceny są niższe nawet od tych, które na co dzień spotkać można w nieco tańszych punktach. Promocje te obejmują nie tylko ubrania, ale też bieliznę, paski, skarpetki, chustki, biżuterię czy inne akcesoria. Warto zwracać na nie uwagę tym bardziej że są bardzo uniwersalne i praktycznie nie wychodzą z mody.

Najbardziej opłacalne promocje

Wyprzedaże sezonowe to tylko jedna z okazji. Gazetki promocyjne warto przeglądać praktycznie cały rok, ponieważ asortyment sezonowy wyprzedawany jest przez wiele miesięcy. Na przykład kostium kąpielowy najbardziej opłaca się kupić we wrześniu, a ubrania zimowe już po okresie największych chłodów. Ma to o tyle duże znaczenie, że tego typu odzież może się okazać przydatna przez wiele sezonów. Warto poszukiwać okazji na przede wszystkim stosunkowo uniwersalne rzeczy.

W przypadku obawy, że przecenione ubranie może nie nadążać za aktualnymi trendami, najlepiej postawić na bardziej klasyczne formy. Ołówkowe spódnice, białe koszule czy czarne spódniczki nigdy nie wychodzą z mody, dlatego ich wybór nie jest związany z ryzykiem zakupowej pomyłki.

Wygoda i oszczędność

Czasami w gazetkach promocyjnych przedstawiane są oferty pozwalające na zakup np. trzech produktów w cenie dwóch. Nierzadko wybór trzeciej rzeczy bywa dość kłopotliwy, ponieważ może obejmować asortyment niebędący obiektem pożądania osoby kupującej. Dlatego warto przeglądać promocje z osobą towarzyszącą, a najlepiej razem z nią udać się na zakupy. Sprawdzone oferty umieszczane w gazetkach promocyjnych za pośrednictwem aplikacji dają również pewność, że reklamowane produkty są dobrej jakości.

Dotyczy to nie tylko ubrań, ponieważ Moja Gazetka pozwala na przeglądanie ofert z bardzo wielu kategorii. Szybki dostęp do promocji obejmujących kosmetyki, rozmaite akcesoria i elementy domowego wyposażenia czy nawet płyty, książki i filmy to podstawa oszczędzania i wygody w przypadku każdej nowoczesnej kobiety.

2017-09-01T11:41:02+00:001 września 2017|Świat Kobiet|