Strona główna » Blog » Nowe twarze wybrane!

Nowe twarze wybrane!

25 września 2010 roku w CH Reduta odbył się huczny finał konkursu „Zostań twarzą CH Reduta”, który poprowadziła Ewelina Wróblewska. Akcja trwała od 5 do 22 września i miała na celu wyłonienie osób, które wezmą udział w jesienno- zimowej kampanii reklamowej CH Reduta. Przez cały tydzień chętni kandydaci fotografowani byli przy specjalnym konkursowym stoisku w centrum. W rezultacie intensywne obrady jury pozwoliły na wyłonienie spośród setek zgłoszeń 20 półfinalistów.

W sobotę o 13.00 w CH Reduta 20 szczęśliwców zaprezentowało się przed publicznością i jury w składzie: Monika Smolicz- właścicielka Agencji Modelingowej Rebel Models, Monika Radulska– właścicielka agencji Aliganza Fashion Agency, Maniek Dziduch– znany i ceniony fotograf pracujący dla najbardziej prestiżowych magazynów modowych w Polsce i Daniel Biegaj- specjalista ds. marketingu w CH Reduta. Nie lada wyzwaniem okazało się wytypowanie zwycięskiej pary, zatem jury zdecydowało się na przyznanie głównej nagrody trójce zwycięzców.

Sesję zdjęciową, a tym samym udział w jesienno- zimowej kampanii CH Reduta wygrali 16- letnia Magda Rokosz, 14- letnia Asia Jaworska i 20- letni Mateusz Lebiedziński.
Dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne, nagroda dodatkowa w postaci rocznego kontraktu w Agencji Modelek i Modeli Rebel Models również powędrowała w ich ręce.
Cała dwudziestka została obdarowana upominkami w postaci bonu, które ufundowała marka Levi’s®.
Profesjonalna sesja zdjęciowa, która była główną nagrodą w konkursie odbędzie się 4 października, a jej efekty będziemy mogli oglądać na warszawskich billboardach pod koniec tego samego miesiąca.

Marta Teodorowska

[nggallery id=138]

2010-09-28T20:34:36+00:0029 września 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: