Strona główna » Blog » Nowe męskie miejsce

Nowe męskie miejsce

Na stołecznej mapie handlowej pojawiało się nowe miejsce, gdzie mężczyźni mogą zrobić udane zakupy. To salon outletowy firmy Digel w Factory Warszawa Annopol.

W marcu ruszył pierwszy w Polsce firmowy sklep outletowy niemieckiej marki Digel, specjalizującej się w odzieży męskiej. Na imponującej powierzchni ponad 500 mkw. prezentowany jest pełen przekrój asortymentu – od klasycznych garniturów biznesowych, poprzez odzież o charakterze wieczorowym i ślubnym, po ubrania casualowe i odważniejsze propozycje dla mężczyzn śledzących aktualne trendy w modzie. Co ważne, klienci znajdą tu dużą rozpiętość rozmiarową ubrań, satysfakcjonującą mężczyzn o nietypowych sylwetkach. Ofertę dopełnia szeroki wybór dodatków. O wyjątkowości outletu świadczy specjalna linia ubrań Digel dostępna wyłącznie w tym miejscu.

Firma zadbała o to, by klienci robili zakupy w jak najbardziej komfortowych warunkach. Rodziców udających się na sprawunki z pociechami ucieszy kącik zabaw wyposażony w stolik, krzesełka i zabawki. W momencie, gdy w sklepie pojawia się dziecko, osoba z personelu zajmuje się nim, a rodzice mogą spokojnie wybierać i przymierzać ubrania. Pomyślano też o paniach towarzyszącym swoim mężczyznom na zakupach. Mogą one oceniać kolejne przymiarki swej drugiej połowy zasiadając na wygodnym fotelu w strefie relaksu z filiżanką pysznej kawy serwowanej przez personel.

Co ważne, salon dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szerokość alejek zaprojektowano tak, aby bez problemu mogli poruszać się nimi ludzie na wózkach. Jest też sześć szerokich przymierzalni, w tym jedna wyjątkowo przestronna dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca, np. niepełnosprawnych z opiekunami.

Inspiracją dla stworzenia polskiego sklepu outletowego marki Digel były sklepy wyprzedażowe firmy działające w Austrii, Niemczech czy Francji. Klienci z całej Europy coraz częściej korzystają z outletow, w których znajdują wyroby nienagannej jakości ale w dostępnych dla nich cenach. Trend ten pojawia się również w Polsce, dlatego firma Digel planuje w niedługim czasie otwarcie w naszym kraju kolejnych własnych outletów.

Digel Outlet_0260

Digel Outlet_0309

Digel_Outlet

2018-03-14T08:18:33+00:0018 kwietnia 2013|Biznes|