zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Nowe kolekcje bielizny ekskluzywnej

Nowe kolekcje bielizny ekskluzywnej

Lubimy otaczać się produktami luksusowymi, wykonanymi z najlepszej jakości materiałów; rzeczami unikalnymi, dostępnymi tylko dla wybranych.

Luksusowe marki na wyciągnięcie ręki
Bodylook.pl, butik internetowy z 22-letnim doświadczeniem, powstał, aby ułatwić dostęp do najlepszych bieliźnianych kolekcji. Salon może poszczycić się współpracą, z takimi markami, jak: Simone Perele, Felina, Speidel, DKNY, Taubert czy Cavo, które specjalizują się w produkcji bielizny oraz odzieży typu homewear. Produkty prestiżowych firm w jednym miejscu ułatwią zakupy, a gwarancja ich jakości upewni nas w przekonaniu, że dokonujemy najlepszego wyboru.

Bielizna z najwyższej półki
Bodylook od początku zajmuje się markową bielizną wysokiej klasy. „Żywimy przekonanie, że każda kobieta i każdy mężczyzna zasługuje na to, co najlepsze” – mówi Marzena Waszak, właścicielka butiku. W ofercie znajdują się tylko znane i cenione europejskie i ogólnoświatowe marki. Poza bielizną damską, obszernymi kolekcjami mody plażowej, bielizny nocnej czy mody domowej, oferowana jest również bielizna męska. W wyborze produktów pomogą profesjonalne i szczegółowe opisy znajdujące się przy każdym artykule, a na wszelkie nurtujące pytania odpowiedzi udzieli wyspecjalizowana grupa konsultantów.

[nggallery id=3495]

Londyńczycy mają swoją Oxford Street, Nowojorczycy Piątą Aleję, Paryż Avenue Montaigne, a Polacy – Bodylook.pl – najmodniejszy adres w sieci. Luksusowe marki bieliźniane znajdziecie w butiku Bodylook.pl

2012-09-28T10:43:47+01:0028 września 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: