Nowe gry dla dzieci

Strona główna » Blog » Nowe gry dla dzieci

Nowe gry dla dzieci

Na Wyspa Gier pojawiły się nowe gry dla dzieci (i nie tylko). Jedną z nich jest gra, która przetestuje Twoją zręczność.
Upewnij się, że potrafisz sprawić, by narysowana postać znikła z rysunku jak najszybciej. Możesz to osiągnąć przez usuwanie czerwonych obiektów. Nie możesz sam przesuwać niebieskich obiektów. Kiedy rozpoczynasz grę, może ona wydać się prosta, ale wkrótce przekonasz się, że musisz trochę ruszyć głową, by przesunąć postać w odpowiednim kierunku. Gra zawiera 20 różnych poziomów, które możesz ukończyć z jedną, dwiema lub trzema gwiazdkami, w zależności jak szybko usuniesz postać z rysunku.
Pierwszy poziom, to bułka z masłem: kliknij na czerwoną kostkę, aby ją usunąć, a postać spadnie w otchłań. Usuń czerwoną kostkę najszybciej, jak potrafisz, by uzyskać trzy gwiazdki za ukończenie poziomu. Drugi poziom jest bardzo podobny. Różnica polega na tym, że tym razem mały człowieczek huśta się od lewej do prawej. Dowcip polega na tym, aby usunąć czerwoną kostkę we właściwym momencie tak, by człowieczek zniknął z ekranu. W trzecim poziomie postać wisi na czerwonej kostce, a obok niej tam i z powrotem huśta się piłeczka. Twoim zadaniem jest upuścić postać tak, by piłka ją uderzyła i sprawiła, że zniknie. Planuj swoje ruchy ostrożnie, bo złe wyczucie czasu spowoduje, że człowieczek upadnie na ziemię. W czwartym poziomie postać jest uwięziona w pudełku, które jest połączone z drugim pudełkiem zawierającym czerwone kostki. Spraw, by kostki znikły, wówczas pudełko z człowieczkiem spadnie. Spróbuj zrobić to tak szybko, jak
 potrafisz, ponieważ w międzyczasie duża piłka stacza się ze zbocza. Powinna ona zepchnąć pudełko z człowieczkiem w otchłań. Od piątego poziomu będziesz musiał sam znaleźć rozwiązanie!
Powodzenia! Baw się dobrze grając w tę sympatyczną i zabawną grę zręcznościową!
74930_1_2
74930_2_2
2018-03-14T07:58:15+00:0011 października 2013|Biznes|

Może zainteresuje Cię również: