Nowe „AVANTI” – modowe inspiracje do rozwijania własnego stylu

Strona główna » Blog » Nowe „AVANTI” – modowe inspiracje do rozwijania własnego stylu

Nowe „AVANTI” – modowe inspiracje do rozwijania własnego stylu

Jeszcze więcej tekstów o modzie, porady stylistów, opinie blogerek modowych i ciekawe sesje zdjęciowe – to wszystko znajdą czytelniczki w listopadowym numerze „Avanti”, który ukaże się na rynku 25 października br. Zmienioną formułę pisma zapowiada już nowa okładka – wyrazista, dynamiczna i bardzo modna!

Avanti” w odświeżonej formule to nowoczesny magazyn dla kobiet, które szukają informacji o trendach w modzie oraz inspiracji do tworzenia swoich stylizacji. Miesięcznik zaproponuje im więcej porad i podpowiedzi stylistek; zaprezentuje także więcej ciekawych ubrań i dodatków, m.in. z kolekcji polskich projektantów czy z modowych butików.

– Jesteśmy przekonani, że „Avanti” w nowej odsłonie będzie jeszcze bardziej modne i przydatne czytelniczkom – dzięki swojej pozycji eksperta w dziedzinie mody zespół magazynu pomoże im w rozwijaniu własnego stylu – mówi Agnieszka Rożewska, wydawca miesięcznika „Avanti”. – Na łamach „Avanti” pojawiły się nowe, ciekawe rubryki, a zmiany podkreśla nowoczesny, odświeżony layout – bardziej przejrzysty i wysmakowany. Magazyn wyróżnia też atrakcyjna okładka – od teraz „Avanti” będzie na niej prezentować dynamiczne, intrygujące zdjęcia!

Każde wydanie „Avanti” otwierać będzie nowa sekcja z materiałami o aktualnych trendach i najważniejszych modowych wydarzeniach. W bloku znajdą się m.in. prezentacja „Top 10” – najciekawszych 10 rzeczy polecanych przez stylistkę, „Kalejdoskop” – relacje z wydarzeń i premier ze świata mody i pielęgnacji urody, „Raport z wybiegów” – prezentujący najciekawsze kreacje z polskich i zagranicznych pokazów oraz „Moda okiem blogerki” – strony poświęcone wybranej blogerce, jej stylizacjom i podejściu do mody.

W dziale porad czytelniczki znajdą dodatkowe materiały omawiające m.in. jak ubrać się na konkretną okazję albo jak eksponować walory figury. Sesje zdjęciowe „Avanti”, realizowane w jeszcze ciekawszy sposób, będą poprzedzać nowoczesne prezentacje produktów.

Sekcja poświęcona pielęgnacji urody została podzielona na bloki tematyczne poświęcone makijażowi, dbaniu o włosy i ciało. W magazynie nie zabraknie też cenionych przez czytelniczki testów produktów i opinii o zabiegach pielęgnacyjnych.

Nową odsłonę pisma przygotowali: zespół „Avanti” oraz Anna Przygodzka z zespołu graficznego czasopism Agory.

Główne tematy listopadowego wydania magazynu to dżins i najmodniejsze fasony sezonu. „Avanti” prezentuje również najnowsze trendy – np. retro glamour i kratkę; rozmowę z autorką bloga Rebellook i twórczynią marki est by eS. oraz przegląd kurtek na zimę i sztybletów.

 Avanti okładka 11 2013

2018-03-14T07:56:36+00:0026 października 2013|Świat Kobiet|