zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Nowatorska kolekcja Marka Wójcickiego

Nowatorska kolekcja Marka Wójcickiego

W Kate&Kate jest już dostępna nowa, jesienna kolekcja Marka Wójcickiego – jednego z najbardziej utalentowanych polskich designerów biżuterii, którego styl docenił m.in. Christian Lacroix, Thierry Mugler, Ungaro, a także Swarovski.

Kolekcja zachwycająca w swej kolorystyce, ale też bardzo funkcjonalna, praktyczna i wielozadaniowa. Dzięki swej multibiżuterii Marek Wójcicki kreuje kolejną odsłonę kobiecości Kate&Kate – zmienną, szukającą nowych wyzwań, ale posiadającą swój własny niepowtarzalny styl.

Marek Wójcicki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskim projektantów biżuterii, pracującym z największymi domami mody na całym świecie. Na stałe współpracuje ze Swarovskim, dla którego tworzy kolejne kolekcje biżuterii. Wielu designerów wyprzedza w swej wizji o dwa sezony, już teraz czerpiąc inspirację z tego, co będzie modne w światowej biżuterii wiosną i latem 2012. W jego jesiennej kolekcji pojawia się więc charakterystyczna złota siatka cotte de maille, praktyczne kolczyki i pierścienie, których elementy, w zależności od okazji i nastroju, można odczepiać, bądź ze sobą łączyć, a także kolorowe kryształy, które w tym sezonie są wyjątkowo ostre w swej formie.

„Kolekcja Marka Wójcickiego jest doskonałym uzupełnieniem jesiennych propozycji biżuterii Kate&Kate. Jej nowatorstwo i nawiązanie do wiosny widać w kwiecistym motywie – Iconic Flowers, pojawiającym się w każdym elemencie kolekcji – naszyjniku, kolczykach, pierścieniu czy bransolecie. Nowa kolekcja to także potrzeba nadania biżuterii zupełnie nowego wymiaru. Stąd pomysł na multibiżuterię, którą w zależności od naszych potrzeb, okazji, nastroju możemy dostosowywać odczepiając, bądź dodając do niej kolejne elementy. To genialne rozwiązanie dla kobiet, które kochają zmiany” – mówi Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

W kolekcji Marka Wójcickiego znaleźć można zarówno długie naszyjniki zwieńczone charakterystycznym dla projektanta asymetrycznym elementem z wielobarwnych kryształów, jak i bransoletki, kolczyki oraz pierścienie. Największą nowością są natomiast propozycje cotte de maille, zbudowane na złotej siatce, wyplecionej z cienkich łańcuszków, zwieńczone dużymi kryształami w trzech kolorach.

[nggallery id=1477]

Ceny biżuterii z kolekcji Marka Wójcickiego wahają się od 450 do 1600 zł.

2011-07-15T10:11:16+01:0015 lipca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: