zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Nowa polska marka modowa: Mulholland Life

Nowa polska marka modowa: Mulholland Life

Mulholland Life to duet projektantki i fotografki, a z połączenia i wspólnych pasji do mody i podróżowania powstała idea internacjonalnego brandu. W przypadku Mulholland Life te idee nie są tylko pustym hasłem reklamowy, ale autentyczną filozofią marki.

Pierwsza sesja zdjęciowa marki odbyła się w Nowym Jorku, gdzie duet nawiązał współpracę z fotograf Anną Izabelą Blodą. W jej wyniku powstał cykl zdjęć lifestylowych z miasta, które nigdy nie zasypia. Po kilkumiesięcznym pobycie w Stanach projektantki przeniosły się na Majorkę gdzie szybko zdobyły popularność a ich ubrania trafiły na półki tamtejszych butików. Kolejnym punktem na mapie Mulholland była Ibiza i kampania reklamowa w klubach i na plaży. Marka we współpracy z projektantkami z Audace Manifesto planuje otworzyć wspólny butik na Ibizie i już niedługo podbój kolejnych światowych miasta.

A jakie są ubrania Mulholland Life? Trochę takie jak same projektantki, na luzie, pozbawione sztywnych form i spontaniczne. Dominuje biel przełamana kontrastującym wzorami w stylu DIY oraz nierównomiernie farbowane szarości. Wizją marki jest tworzyć wygodne ubrania, które łatwo można wkomponować w dzienny look jak i założyć na imprezę.

[nggallery id=4221]

[nggallery id=4222]

Ubrania Mulholland Life można kupić w sklepie internetowym www.mulhollandlife.com w warszawskim butiku Not For Sale, Fashion Gallery w Poznaniu, IPM Design w Krakowie, La Donna w Bielsku-Białej oraz butikach na Majorce i Ibizie.

www.facebook.com/MULHOLLANDLIFE

2018-03-14T08:30:45+01:007 lutego 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: