Strona główna » Blog » Nowa kolekcja oprawek korekcyjnych Belutti Safari

Nowa kolekcja oprawek korekcyjnych Belutti Safari

Nowa kolekcja oprawek korekcyjnych Belutti Safari tym razem doskonale odnalazła się w klimacie czarnego kontynentu. Egzotyczne kolory, barwy Ziemi oraz zwierzęce wzory oprawek pojawiły się w najnowszej kolekcji marki. Drapieżnie, stylowo i modnie – taki wygląd zapewni każda z oprawek okularowych najnowszej kolekcji Belutti Safari.

Kolekcja Belutti Safari oferuje szeroki wybór oprawek okularowych dla osób, które szukają letniego nastroju w optycznej fantazji. Kolekcja zawiera oprawki ze zwierzęcymi, piaszczystymi i zdecydowanymi kolorami, które pozytywnie  nastrajają w słoneczne ale wciąż chłodne dni. Są doskonałym elementem do garderoby w każdym sezonie! Cała kolekcja liczy 23 modele, które przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

„Wielka piątka” dla drapieżnych!
Dlaczego „Wielka piątka” ? Najnowsza kolekcja Belutti Safari inspirowana jest klimatem miejskiej dżungli, w której wyróżnionych zostało pięć modeli doskonale odzwierciedlających nastrój czarnego kontynentu. Charakterystyczne zauszniki zapewnią oryginalny wygląd a ich lekkość, komfort w noszeniu okularów każdego dnia.

Dla łagodniejszych
Urok oprawek okularowych Belutti tkwi w tym, że każdy znajdzie coś dla siebie – bez wyjątków! I tak też jest z najnowszą kolekcją Belutti Safari, w której poza wielką piątką z charakterystycznymi wzorami, dostępne są również bardziej stonowane modele w kolorach: ciepłego piasku, czerwieni, błękitu oraz bieli. Osoby wolące łagodniejsze wzory oprawek okularowych z całą pewnością znajdą coś dla siebie!

Co wyróżnia Belutti Safari?
Modele Belutti Safari wykonane są innowacyjnego materiału zwanego PEI ULTEM, który jest ultralekki, elastyczny i cienki. Co ważne materiał jest jednocześnie bardzo wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju złamania. Dzięki tym cechom oprawki wykonane z PEI ULTEM są niemalże nieodczuwalne na nosie i dają maksymalny komfort podczas ich noszenia.

[nggallery id=4525]

2013-04-17T11:16:30+00:0017 kwietnia 2013|Modny drobiazg|