Nowa kolekcja Novamoda

Szara, melanżowa tkanina to absolutny hit od kilku sezonów. Kiedyś kojarzona wyłącznie z klasycznym dresem dziś podbija ulice, szafy, a nawet czerwony dywan. Z szarego dżerseju szyje się obecnie bluzy, bluzki, spódnice, sukienki i kombinezony. Ba! Nawet okrycia wierzchnie i mnóstwo dodatków.

Dresowa tkanina to tak naprawdę nieograniczone pole możliwości i rozmaitych kombinacji. Co jest sekretem tak wielkiej popularności? To proste: komfort połączony ze stylowym, nonszalanckim wyglądem. W sklepie Novamoda odnajdziemy całe mnóstwo bluz, tunik i sukienek z tejże właśnie tkaniny.

Co ważne: możemy je nosić od rana do wieczora i nadawać im rozmaitego charakteru, od sportowego po casualowym. Wszystko jest kwestią dobrania całej reszty stroju i dodatków. Szare ubrania pięknie współgrają z nonszalanckim, nie do końca określonym stylem.

Dresowe tkaniny możemy również nosić na wieczór: wystarczy ozdobić je kryształową biżuterią, skórzanymi legginsami i kozakami na obcasie. Tak jak mała czarna, ten szary materiał jest fantastycznym tłem dla zaprezentowania naszej wyobraźni. Novamoda oferuje swoje propozycje w cenach od 89zł do 149zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)