Strona główna » Blog » Nowa kolekcja Nike CR7 inspirowana szybkością Cristiano Ronaldo

Nowa kolekcja Nike CR7 inspirowana szybkością Cristiano Ronaldo

Podobnie jak wszystkie gwiazdy sportu, Cristiano Ronaldo uwielbia wygrywać i nienawidzi schodzić z boiska pokonany. Jego receptą na zwycięstwo jest zawrotna prędkość oraz pewien nieuchwytny pierwiastek, który czyni go wyjątkowym. Ta charakterystyczna cecha stylu gry Cristiano definiuje również najnowszą kolekcję CR7.

To właśnie prędkość stanowi estetyczną inspirację w nowej linii odzieży sygnowanej przez Ronaldo. W jej skład wchodzą m.in. nowa kolorystyka butów CR Mercurial Vapor IX, akcesoria treningowe, a także seria koszulek polo oraz t-shirtów.

Nową odsłonę CR Mercurial Vapor IX wyróżnia połączenie kolorów białego, jaskrawego pomarańczowego i żółtego oraz dobrze znanego wzoru Nike o nazwie safari. Nadruk ten pojawił się już w kolekcji CR7 w 2010 roku, zdobiąc cholewkę Mercurial Vapor Superfly II.

Oprócz efektowanego wzornictwa but posiada zaprojektowaną od nowa cholewkę, dającą optymalny poziom wsparcia i czucia piłki, zapewniając odpowiednią kombinację prędkości i zwinności w kluczowych momentach gry. Jeżeli dodamy do tego technologię Nike ACC, pozwalającą na grę w każdych warunkach, otrzymujemy broń do zadań specjalnych.

Horyzontalne żółte i czarne linie nawiązują do prędkości, zaś przekreślone serce umieszczone przy napiętku odnosi się do mantry CR7: „Love to win hate to lose”. Te same barwy zdobią nakolanniki, piłkę CR7 Prestige oraz plecak Chyenne.

Nawiązanie do zawrotnej prędkości jest jednak najbardziej widoczne w koszulce w serek
CR7 V-neck oraz CR7 Pique Polo, na których przeplatają się paski zieleni, błękitu, czerwieni i bieli. Natomiast topy wyróżniają się zielono-kremowymi paskami. Unikalnego stylu ubiorom dodaje haftowane logo i zamszowe naszywki CR7 umieszczone na każdym elemencie linii.

Dbałość o szczegóły można również dostrzec na białej kurtce typu Saturday Jacket.

Jej wyróżniającymi się elementami są przednie kieszenie oraz szykowne obramowanie. Natomiast inspirowane stylistyką vintage buty Nike Tennis Classic posiadają nakrapianą cholewkę o porowatej fakturze, uzupełnioną o bordowy napiętek – wszystko według wizji nakreślonej przez Cristiano.

CR7_Letnia_kolekcja_Cristiano_01

CR7_Letnia_kolekcja_Cristiano_02 CR7_Letnia_kolekcja_Cristiano_03 CR7_Letnia_kolekcja_Cristiano_04

Kolekcja CR7 będzie dostępna w sprzedaży już od 11 kwietnia tego roku.

2018-03-14T08:21:35+00:005 kwietnia 2013|Gwiazdy, Moda|

Może zainteresuje Cię również: