Strona główna » Blog » Pełna świeżości, klasyki, kobiecego uroku nowa kolekcja Click Fashion

Pełna świeżości, klasyki, kobiecego uroku nowa kolekcja Click Fashion

Chociaż wiosna długo kazała na siebie czekać, nareszcie nadeszła. Razem z nią pełna świeżości, klasyki i kobiecego uroku, nowa kolekcja marki Click Fashion. Dzięki niej, możemy czuć się zmysłowo i pewnie w każdej sytuacji, niezależnie od temperatury i rodzaju wyjścia.

 

Pastele 

Po ponurych dniach pełnych deszczu i sztucznego, ulicznego oświetlenia, nadszedł czas na powiew ciepłych, wiosennych barw. Jak przebiśniegi, delikatnie przebijają się pudrowo różowe marynarki, bluzki i sukienki. Ich delikatność podkreślają detale w postaci wiązań, rozcięć i kokard. Spodnie w kant dodają klasy i sprawiają, że wyjście do pracy, może zakończyć się wieczornym prosecco.

 

Klasyczna czerwień  

Na dni, kiedy pierwsze promienie słońca zaświecą bardziej odważnie i zostaną z nami na dłużej, Click przygotował kolory, które podkreślają klimat nadchodzącego lata. Mocna czerwień nie ma sobie równych w akcentowaniu zmysłowości. A przecież każda z Pań chce się czuć maksymalnie kobieco i zachować przy tym smak, gust oraz zaznaczyć swoją naturalną tajemniczość.

 

Głęboka zieleń

Przyroda otacza nas wszędzie, ale są dni, kiedy pęd pracy ogranicza czas, w którym możemy ją podziwiać. Proste fasony sukienek i zwiewne tuniki w kolorze głębokiej zieleni, pozwolą Paniom na odrobinę relaksu, gdziekolwiek będą. Nic nie działa tak dobrze nasze oczy, jak naturalne, roślinne kolory. Pomyślmy, ile korzyści idzie w parze z ubraniem tego odcienia. Nie tylko dla noszącej go kobiety, ale i dla tych, którzy będą na nią patrzeć.

 

Kwiaty

W największe upały nic nie daje takiego komfortu jak zwiewna, delikatna sukienka. Kwiatowy print pozwala jeszcze bardziej celebrować te ciepłe dni i wieczory. Bo przecież lato to też długie spacery i kolacje na świeżym powietrzu. Rozcięcia wzdłuż ramion umożliwią Paniom swobodę w każdej sytuacji – od spotkań biznesowych po te bardziej prywatne.

Więcej informacji o marce: www.clickfashion.pl

2018-03-28T13:56:40+00:0028 marca 2018|Moda|