Strona główna » Blog » Nowa gwiazda z Azji

Nowa gwiazda z Azji

Uwaga, drogie Panie: na horyzoncie rozbłyska nowa, azjatycka gwiazda. Aktor, reżyser, wokalista, autor tekstów, muzyk, producent, aranżer, model… wystarczy tych przyjemności?

Wang Leehom, bo o nim mowa, to jedno z najbardziej znanych nazwisk chińskiej pop-kultury. Teraz zwraca na niego swoje oczy i reszta świata, a to za sprawą jego roli w filmie króla komedii akcji – Jackie Chana.
Wang zagrał u niego w filmie „Little Big Soldier” (Mały wielki żołnierz), którego premiera na DVD i Blu-ray zapowiadana jest na 8. listopada 2010 roku.

O czym opowiada film? „To były mroczne czasy dla Chin, kiedy bezwzględni panowie wojny toczyli boje nie mające końca. Miliony zginęły, a ci, którzy przeżyli mieli tylko dwie rzeczy do wyboru – zabij albo zgiń. Przeżyły tylko dwie osoby – piechur królestwa Liang (Jackie Chan) i generał królestwa Wei (Wang Leehom). Żołnierz pojmał rannego generała, mając nadzieję, że będzie to jego bilet do wolności. Tak rozpoczyna się długa, pełna przygód podróż, w którym bohaterowie poznają samych siebie.”

Warto na Wanga zwrócić uwagę, krytycy już teraz wróżą mu bowiem dużą karierę w Hollywood.

2018-03-14T12:17:01+00:0027 października 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: