NOC PROJEKTANTÓW – Trendy Show

Strona główna » Blog » NOC PROJEKTANTÓW – Trendy Show

NOC PROJEKTANTÓW – Trendy Show

Firma „Fashion VOICE” zaprasza na pokaz mody, którego celem jest wypromowanie „niszowych” artystów sprawiając aby kreowana przez nich moda zaczęła istnieć wokół nas, przestała być niedostępna dla potencjalnych klientów. Wśród projektantów prezentujących własne kolekcje na wybiegu podziwiać będzie można autorskie wyroby wystawców.

„Noc projektantów, trendy show” odbędzie się w dniu 8.11.2013 (piątek) od godziny 20tej do 24 w klubie „The Eve” mieszczącym się przy Pl. Piłsudskiego 9 w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest stylistka Lena Różycka wraz z szeregiem wykwalifikowanych asystentów. Organizowany przez firmę pokaz będzie emitowany przez wszelkiego rodzaju media przez co nie zabraknie znanych osobistości. Przy wejściu na gości czekać będzie lampka szampana oraz wiele interesujących atrakcji mających na celu zmianę wizerunku przy pomocy wyspecjalizowanych wizażystek (szkoła wizażu beauty art), fryzjerów (Studio Żurawia,Hair Max) oraz stylistów którzy będą odpowiedzialni za:

  • porady dotyczące odpowiedniego ubioru
  • (określenie typu sylwetki, próbna stylizacja),
  • analizę kolorystyczną (określenie typu urody),
  • porady dotyczące makijażu wraz z jego wykonaniem,
  • porady dotyczące doboru fryzury,pielęgnacji włosów.

Noc projektantow

Od godziny 24:00 odbędzie się after party. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy interesują się modą jak i tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę w ciekawym towarzystwie!

patronimedialni

*Lista projektantów-wystawców zostanie zatwierdzona pod koniec tygodnia

2018-03-14T07:55:23+00:0031 października 2013|Hot or Not, Patronaty|

Może zainteresuje Cię również: